inloggen

Veilig opgeborgen

snelsonnet
4.0 met 3 stemmen aantal keer bekeken 85
Ik heb een boel van waarde hier in huis
Een aardige agent kwam langs, zo-even
Ik moest mijn schatten maar aan hem meegeven
Veel veiliger dan boven in m’n kluis…

TOERISME

gedicht
3.5 met 34 stemmen aantal keer bekeken 13.864
We zagen de spraakwatervallen van Speed,
hangende tuinen, verre sterrebeelden
die toch nabijer dan medereizigers waren.
In een bus vol naasten bezochten we…

Roofstaat en piraterijen

netgedicht
2.0 met 2 stemmen aantal keer bekeken 25
"Al die willen ter kaperen varen
moeten mannen met baarden zijn..."
...en dan volgt er 
een hele rits namen…
Maxim12 juli 2025Lees meer >

DROMEN ZIJN BEDROG, DOCH...

hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 14
Ik droomde van mijn dochter
Giulia, ze kon lopen
verbazing maakte plaats voor vreugde…

O, spreek mij niet van liefde

poëzie
2.6 met 45 stemmen aantal keer bekeken 7.060
O, spreek mij niet van liefde,
Van vriendschap en van trouw;
Die zijn al sinds lang overleden,
'k Ben lang er al van in de rouw.…

Laatste nieuws:

Het gedicht 'Getij-delijk', dat Maria van der Sande 7 april 2009 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van april 2024 geworden op de waardevolle natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom. htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Surf naar dit gedicht in deze paasmaand van 2024 en zoek, als je van vogels en planten en bloemen en natuurverschijnselen (foto's IJsland!) houdt, op die site ook naar andere voortreffelijke foto's!
Redactie, 02-04-2024
Vandaag is Ko de Laat (27 september 1969 - 22 februari 2024) in Tilburg begraven.
Hij is op relatief jonge leeftijd gestorven door een hersentumor.
Ko heeft meer dan 600 snelsonnetten op onze site geplaatst vanaf begin 2004 tot einde 2015.
Behalve dichter was Ko een voordrachtskunstenaar die vooral in Brabant veel bijeenkomsten luister heeft bijgezet.

We leven mee met zijn nabestaanden die Ko intens zullen missen.
Redactie, 02-03-2024
Het gedicht 'Waddenzee', dat wijlen Albert Weijman 18 04 2018 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van maart 2024 geworden op de fraaie natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf naar dit gedicht in deze lentemaand van het op gang gekomen jaar 2024 en zoek, als je van de natuur houdt, op die site ook naar andere bewonderenswaardige foto's!

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Redactie, 01-03-2024
Het gedicht 'Als alle eenden', dat inzender Anton van Amerongen 31 januari 2006 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van februari 2024 geworden op de mooie natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf naar dit gedicht in deze lange sprokkelmaand van het op gang komende jaar 2024 en zoek, als je gevoel voor kunst en natuur hebt, op die site ook naar andere bewonderenswaardige plaatjes!

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 01-02-2024
Meer laden...