inloggen

Noodgreep

snelsonnet
3.8 met 5 stemmen aantal keer bekeken 60
De omgekeerde wereld is een feit,
de BBB gaat Onderwijs beheren.
Laat mij eens even logisch redeneren:
voor Landbouw is het dan de hoogste tijd…
Wim Meyles15 september 2025Lees meer >

Buig

gedicht
2.6 met 11 stemmen aantal keer bekeken 6.431
Ik sprak mijn woorden niet uit.
Ze werden gezegd. Ook ik hoorde ze
En, min of meer verwijfeld, probeerde ik
de bijbehorende bewegingen. Ongeveer…
Jacob Groot15 september 2025Lees meer >

Schommelen

netgedicht
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 9
Kijk
Mijn handen
Ze zouden iets moeten doen
Maar ik weet niet wat…
Zywa15 september 2025Lees meer >

Onvermogen

poëzie
4.0 met 9 stemmen aantal keer bekeken 2.807
Zo weinig als men wijn uit netelen kan drukken
Zo weinig als de moor kan bleken zijne huid,
Zo weinig als de los zijn vlekken wissen uit,
Zo weinig als men mag van dorens vijgen plukken,…
Jacobus Revius15 september 2025Lees meer >

Laatste nieuws:

Het gedicht 'Over, ik zag twee beren', dat J. Quekel op 15 augustus 2012 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van september 2023 geworden op onze favoriete natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Surf er in deze maand waarin de herfst begint heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken naar steeds weer nieuwe foto's der natuur!

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 05-09-2023
Het gedicht 'Orchidee', dat Willem B. Thijssen op 1 maart 2016 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van augustus 2023 geworden op de veel bezochte natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Surf er in deze vruchtbare oogstmaand heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor steeds weer nieuwe foto's der natuur!

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 01-08-2023
Het gedicht 'Landschap', dat Gust Adriaense op 1 maart 2008 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juli 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Surf er in deze prachtige zomermaand heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site op zoek naar steeds weer nieuwe foto's der natuur!

www.dickenmirahoogenboom.nl
Redactie, 03-07-2023
Alara Adilow is de 36ste winnaar van de C. Buddingh'-prijs voor het beste poëziedebuut van 2022.
De Amsterdamse dichteres krijgt de prijs voor haar bundel 'Mythen en stoplichten'.
'Een bundel die een universum schept dat woekert, krimpt, sterft en zichzelf opnieuw uitvindt', aldus de jury.
Redactie, 12-06-2023
Meer laden...