inloggen

Brandalarm

snelsonnet
3.6 met 5 stemmen aantal keer bekeken 101
De legerleiding stelt het volk gerust:
‘Wij zien zoiets als een routinebrandje,
leuk klusje voor een brandweercommandantje,
geen ongeluk, we deden het bewust.…

Oorlog voorbij

gedicht
3.5 met 103 stemmen aantal keer bekeken 23.053
Oorlog voorbij
Tanken van de straat
de supermarkt weer open
In mijn hoofd…

Koning Pannenkoek

netgedicht
1.0 met 1 stemmen aantal keer bekeken 55
Zeven dagen per week
driehonderdzestig dagen
draait het keukenritme op mijn idee
mijn hand snijdt, mijn geur is bekend…

Imposante voorgevel

hartenkreet
4.0 met 1 stemmen aantal keer bekeken 33
Een frêle deerne uit Waal
vergrootte haar borsten maximaal
Van een kleine cup B
naar een imposante 90-D…

De Achttien Doden

poëzie
3.9 met 517 stemmen aantal keer bekeken 59.261
Een cel is maar twee meter lang
En nauw twee meter breed,
Wel kleiner nog is het stuk grond
Dat ik nu nog niet weet,…

Laatste nieuws:

Vandaag is Ko de Laat (27 september 1969 - 22 februari 2024) in Tilburg begraven.
Hij is op relatief jonge leeftijd gestorven door een hersentumor.
Ko heeft meer dan 600 snelsonnetten op onze site geplaatst vanaf begin 2004 tot einde 2015.
Behalve dichter was Ko een voordrachtskunstenaar die vooral in Brabant veel bijeenkomsten luister heeft bijgezet.

We leven mee met zijn nabestaanden die Ko intens zullen missen.
Redactie, 02-03-2024
Het gedicht 'Waddenzee', dat wijlen Albert Weijman 18 04 2018 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van maart 2024 geworden op de fraaie natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf naar dit gedicht in deze lentemaand van het op gang gekomen jaar 2024 en zoek, als je van de natuur houdt, op die site ook naar andere bewonderenswaardige foto's!

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Redactie, 01-03-2024
Het gedicht 'Als alle eenden', dat inzender Anton van Amerongen 31 januari 2006 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van februari 2024 geworden op de mooie natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf naar dit gedicht in deze lange sprokkelmaand van het op gang komende jaar 2024 en zoek, als je gevoel voor kunst en natuur hebt, op die site ook naar andere bewonderenswaardige plaatjes!

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 01-02-2024
Het gedicht 'op tijd', dat inzendster Joseline Bakx 3 maart 2018 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van januari 2024 geworden op de mooie natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf naar dit gedicht in de eerste maand van het veel belovende jaar 2024 en bezoek, als je tijd en zin hebt, op die site ook andere bewonderenswaardige plekjes!

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 01-01-2024
Meer laden...