inloggen

Kroonjuwelen

snelsonnet
3.4 met 8 stemmen aantal keer bekeken 44
Als ze die NOVA-hackers niet betalen
Dan liggen mijn gegevens straks op straat.
Weet ieder dat mijn piemel en prostaat
Niet lijden aan een handvol enge kwalen.…
Wim Overweg21 augustus 2025Lees meer >

Verjaardagsvers

gedicht
2.7 met 98 stemmen aantal keer bekeken 25.617
Je zei nooit wat. Ik moest het altijd vragen.
Of je van me hield. En je zoende.
Of het veilig was die eerste keer.
En je zoende weer.…

De bloesems blijven bij mij

netgedicht
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 7
Ik moest wel kiezen voor de rijkste
Anders zouden ze gaan vechten
om mij, waar is hun verstand?
Ik huil om mijzelf…
Zywa21 augustus 2025Lees meer >

Alleen maar meisjes?

hartenkreet
4.0 met 3 stemmen aantal keer bekeken 11
Zingende zusjes
Zeven op rij
Niet te geloven
Dat zijn wij…
Piety Veenema21 augustus 2025Lees meer >

DORPSKERKJE

poëzie
2.8 met 8 stemmen aantal keer bekeken 836
Het kerkje is zo oud, zo oud
de zwarte dennen ruisen zacht,
de blanke gouden hagenvacht
murmelt stil en vertrouwd,…
Salomon Bonn21 augustus 2025Lees meer >

Laatste nieuws:

Het gedicht 'Reiger', dat Gerard Vlaar 26 februari 2007 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van mei 2024 geworden op de artistieke natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom. htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Surf naar dit gedicht in deze bloeimaand van 2024 en zoek, als je van vogels en planten en bloemen (b.v. hun foto's in Griekenland!) houdt, op die site ook naar andere getalenteerde foto's!
Redactie, 02-05-2024
Het gedicht 'Getij-delijk', dat Maria van der Sande 7 april 2009 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van april 2024 geworden op de waardevolle natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom. htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Surf naar dit gedicht in deze paasmaand van 2024 en zoek, als je van vogels en planten en bloemen en natuurverschijnselen (foto's IJsland!) houdt, op die site ook naar andere voortreffelijke foto's!
Redactie, 02-04-2024
Vandaag is Ko de Laat (27 september 1969 - 22 februari 2024) in Tilburg begraven.
Hij is op relatief jonge leeftijd gestorven door een hersentumor.
Ko heeft meer dan 600 snelsonnetten op onze site geplaatst vanaf begin 2004 tot einde 2015.
Behalve dichter was Ko een voordrachtskunstenaar die vooral in Brabant veel bijeenkomsten luister heeft bijgezet.

We leven mee met zijn nabestaanden die Ko intens zullen missen.
Redactie, 02-03-2024
Het gedicht 'Waddenzee', dat wijlen Albert Weijman 18 04 2018 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van maart 2024 geworden op de fraaie natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf naar dit gedicht in deze lentemaand van het op gang gekomen jaar 2024 en zoek, als je van de natuur houdt, op die site ook naar andere bewonderenswaardige foto's!

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Redactie, 01-03-2024
Meer laden...