inloggen

Een redelijke eis

snelsonnet
3.8 met 4 stemmen aantal keer bekeken 91
De snelsonnettendichters hier zijn heren
Al is qua gender poëzie neutraal
Ik mis hier nog het prangende verhaal
Dat Dolle Mina’s nu doet demonstreren.…
Bart Adjudant6 september 2025Lees meer >

Illegaal

gedicht
3.2 met 91 stemmen aantal keer bekeken 20.508
Hun huid geschramd
aan prikkeldraad en scherven
hun ziel gekneusd
hun vlees gekooid…

AI Muzen

netgedicht
1.0 met 2 stemmen aantal keer bekeken 18
Zij zijn hier met niet minder
dan acht mannen
Is zij, de Muze, enkel nog AI
Die opduikt in de Nacht der Poëzie…
Maxim6 september 2025Lees meer >

Erfenis

hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 20
Negentien jaar geleden
Moesten we jou laten gaan
Maar zoals dat vaak gaat
Als iemand reist…

SONNET

poëzie
4.0 met 6 stemmen aantal keer bekeken 1.928
Ik ben in eenzaamheid niet meer alleen,
Want waar mijn ogen langs de wanden dwalen
Schemert uw lach daarheen. Ontelbre malen
Hoor ik in 't klokgetik uw voeten treên.…

Laatste nieuws:

Het gedicht 'Waddenzee', dat wijlen Albert Weijman 18 04 2018 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van maart 2024 geworden op de fraaie natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf naar dit gedicht in deze lentemaand van het op gang gekomen jaar 2024 en zoek, als je van de natuur houdt, op die site ook naar andere bewonderenswaardige foto's!

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Redactie, 01-03-2024
Het gedicht 'Als alle eenden', dat inzender Anton van Amerongen 31 januari 2006 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van februari 2024 geworden op de mooie natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf naar dit gedicht in deze lange sprokkelmaand van het op gang komende jaar 2024 en zoek, als je gevoel voor kunst en natuur hebt, op die site ook naar andere bewonderenswaardige plaatjes!

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 01-02-2024
Het gedicht 'op tijd', dat inzendster Joseline Bakx 3 maart 2018 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van januari 2024 geworden op de mooie natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf naar dit gedicht in de eerste maand van het veel belovende jaar 2024 en bezoek, als je tijd en zin hebt, op die site ook andere bewonderenswaardige plekjes!

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 01-01-2024
De Redactie wenst medewerkers, inzenders en bezoekers een gezond, gelukkig 2024!
Redactie, 01-01-2024
Meer laden...