Grafschrift voor Giorgio Armani
snelsonnet
4.0 met 1 stemmen
6 Als couturier wist hij het snel te maken
Van pakken tot aan luchtvaartuniform
En altijd in charmant klassieke vorm
Werd alles goud wat hij maar aan mocht raken…
Eight days a week
gedicht
2.8 met 71 stemmen
42.572 als mijn vrouw met de bus naar de stad gaat
hoop ik altijd dat ze halte ziekenhuisplein instapt:
dan kan ik haar net zolang nakijken
als wanneer ze halte vogelplein neemt…
Umbra Stultitiae (Schaduw der dwaasheid)
netgedicht
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
8 En dan kwam hij,
de moordmachine Achilles.
En Alexander — hoe groot? —…
Erfenis
hartenkreet
5.0 met 3 stemmen
33 Negentien jaar geleden
Moesten we jou laten gaan
Maar zoals dat vaak gaat
Als iemand reist…
De avond zijgt als zegen
poëzie
3.1 met 8 stemmen
1.459 De avond zijgt als zegen
Om heide, weide en zand.
Vaag worden al de wegen
Eén donker met het land.…
Laatste nieuws:
De dichteres Iduna Paalman (Rolde, 1991) heeft met haar bundel 'Bewijs van bewaring' de J.C. Bloem-poëzieprijs gewonnen.
De J.C. Bloem-poëzieprijs is een tweejaarlijkse bekroning voor de tweede geschreven bundel van een Nederlandstalige dichter met als doel dat de continuïteit van het dichterlijke talent gepromoot wordt. Aan de onderscheiding is een geldbedrag van 2500 euro gekoppeld, beschikbaar gesteld door de gemeente Steenwijkerland, waar de dichter Jacques Bloem (1887-1966) de laatste jaren van zijn leven heeft gesleten. Redactie, 22-04-2023
Het gedicht 'waterval', dat inzender Johan Grave op 16 juni 2002 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van april 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er in deze paasmaand heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor ontroerende foto's der natuur!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 01-04-2023
Het gedicht 'Zacht licht in maart', dat inzender Dieho op 13 maart 2016 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van maart 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor prachtige natuurfoto's!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nlFotoredactie, 01-03-2023
Het gedicht 'zoals de winterzon', dat inzender Bert van der Linden op 23 februari 2005 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van februari 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er in de kortste maand van 2023 heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor een een staaltje topfoto's van deze twee natuurfotografen!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 01-02-2023
Bezig met laden
Meer laden...