(Geen) inspraak
snelsonnet
3.8 met 4 stemmen
106 Nog altijd kent de PVV geen leden,
ondemocratisch, niet van deze tijd.
Gelukkig worden wetten voorbereid
om tegen egotrippers op te treden.…
Daar gaan ze, man en hond, over het plein
gedicht
4.0 met 1 stemmen
8 Daar gaan ze, man en hond, over het plein;
en menselijke vrijheid blijkt weer schijn,
want beiden zijn ze evenzeer gebonden,
elk aan hun eigen einde van de lijn.…
Magritte? De stilte achter het zichtbare
netgedicht
3.0 met 3 stemmen
48 Ogen volgen lijn
stilte spreekt zonder woorden
wat is echt, wat niet
In de diepte van het…
Als een engel
hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
11 Ik hoop dat je over me waakt
Dat je dicht bij me bent
Als ik de weg kwijt raak, ‘t
Zal niet makkelijk zijn…
Een slachtoffer van taalmin
poëzie
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
13 Een 'hoofd der school' stortte in het water
En wilde een noodkreet slaken ook,
Maar was in twijfel wàt te roepen,
Terwijl hij al meer onderdook.…
Laatste nieuws:
Het gedicht 'zoals de winterzon', dat inzender Bert van der Linden op 23 februari 2005 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van februari 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er in de kortste maand van 2023 heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor een een staaltje topfoto's van deze twee natuurfotografen!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 01-02-2023
Sinds januari 2003 plaats ik mijn gedichten op gedichten.nl.
En wel omdat ik het een fijne en aantrekkelijke site vind.
Om er zelf te plaatsen én om er gedichten van anderen te lezen.
Ik breng er dagelijks bezoekjes.
Er staan inmiddels 289 van mijn eigen gedichten op de site.
Nu heb ik onlangs mijn 4e en mijn 5e gedichtenbundel uitgegeven.
Een bundel - getiteld UIT DE KNOP - met natuur- en liefdesgedichten, versjes, tanka’s, ollekebollekes, enkele limericks en div. andere gedichten, 107 pagina’s tellend.
En een haikubundel - getiteld VUURVLINDERTJES - met haiku’s, senryu’s en tanka’s, 109 pagina’s tellend.
De bundels zijn te bestellen via shopmybooks: www.shopmybooks.com/BE/nl/books?query=ettina
én via mijn eigen e-mailadres: ettinafleuriseren@hotmail.com Ettina J. Hansen, 31-12-2022
Het gedicht 'Deze Wereld', dat inzendster Wilma Dekker op 1 augustus 2014 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van januari 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er in de eerste maand van 2023 heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor een een staaltje topfoto's van deze twee natuurfotografen!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nlFotoredactie, 31-12-2022
Het gedicht 'Waterval', dat inzendster Ditheke op 20 januari 2003 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van december 2022 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er in de wintermaand december heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor een verhelderend zicht op de foto's van deze twee natuurfotografen!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nlFotoredactie, 01-12-2022
Bezig met laden
Meer laden...