inloggen

(Geen) inspraak

snelsonnet
3.8 met 4 stemmen aantal keer bekeken 91
Nog altijd kent de PVV geen leden,
ondemocratisch, niet van deze tijd.
Gelukkig worden wetten voorbereid
om tegen egotrippers op te treden.…
Wim Meyles22 december 2025Lees meer >

Daar gaan ze, man en hond, over het plein

gedicht
4.0 met 1 stemmen aantal keer bekeken 4
Daar gaan ze, man en hond, over het plein;
en menselijke vrijheid blijkt weer schijn,
want beiden zijn ze evenzeer gebonden,
elk aan hun eigen einde van de lijn.…

Magritte? De stilte achter het zichtbare

netgedicht
4.0 met 1 stemmen aantal keer bekeken 34
Ogen volgen lijn
stilte spreekt zonder woorden
wat is echt, wat niet
In de diepte van het…
CB23 december 2025Lees meer >

Als een engel

hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 3
Ik hoop dat je over me waakt
Dat je dicht bij me bent
Als ik de weg kwijt raak, ‘t
Zal niet makkelijk zijn…

Een slachtoffer van taalmin

poëzie
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 7
Een 'hoofd der school' stortte in het water
En wilde een noodkreet slaken ook,
Maar was in twijfel wàt te roepen,
Terwijl hij al meer onderdook.…
E. Laurillard23 december 2025Lees meer >

Laatste nieuws:

Het gedicht 'Ochtendsonate', dat Klaes op 21 maart 2007 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van oktober 2025 geworden op de boeiende fotosite van de enthousiaste fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf naar de site www.dickenmirahoogenboom.nl en geniet van dit gedicht én de fraaie illustratie in de wijnmaand van 2025.
En surf door naar meer rubrieken op die site waar zovele foto's op staan dat je er zeker een vakantiedag voor kunt uittrekken.
Fotoredactie, 01-10-2025
De site wordt vanaf dit weekeinde gehost bij een andere provider.
Niet uit te sluiten is dat er (kleine) storingen optreden...
Redactie, 20-09-2025
Het gedicht 'De IJsvogel', dat Jareru op5 juni 2011 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van september 2025 geworden op de interessante fotosite van de gemotiveerde fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Ga kijken op de site www.dickenmirahoogenboom.nl en geniet van dit gedicht én de fraaie illustratie in de herfstmaand van 2025.
En ga met een zo geactiveerde belangstelling naar meer rubrieken op die site waar zovele foto's op staan dat je een keuze moet maken bij het aanschouwen ervan.
Redactie, 01-09-2025
Het gedicht 'Zeehonden', dat Dick Voogd op 4 november 2019 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van augustus 2025 geworden op de eminente fotosite van de voortvarende fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Ga zo snel je kan naar www.dickenmirahoogenboom.nl en geniet van dit gedicht én de fraaie illustratie in de oogstmaand van 2025.
En ga met een zo geactiveerde belangstelling naar meer rubrieken op die site waar zovele foto's op staan dat je een keuze moet maken bij het aanschouwen ervan.
Redactie, 01-08-2025
Meer laden...