Kind'ren van één Vader
snelsonnet
3.3 met 3 stemmen
74 De frakken en de hoedjes zijn gedragen,
De rede is gelezen op de troon,
We kregen allen ons verdiende loon,
Maar voor de rest bleef alles in het vage.…
Rebus in de bus
gedicht
3.4 met 40 stemmen
12.859 Wie zaten er vanochtend in de bus
behalve de chauffeur wiens roze wang
zo vloekte met zijn mooie rooie haar.
Een woeste oude boer met grijze ogen…
Een roos-berg-maan-kind-klok-muis-storm-haiku
netgedicht
2.0 met 1 stemmen
20 De wilde rozen
Vergeten in het donker
Wie of wat ze zijn
De bergen zwijgen…
AMSTERDAM CLEAN UP DAY:::MAKE AMSTERDAM CLEAN AGAIN!!!!
hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
16 De dag die moest komen
de dag die komt
vrijdag 19 september 2025…
Herfstzegen
poëzie
3.3 met 18 stemmen
2.068 Herfstzegen. Ver en heinde
een stille pracht van bomen.
Bewaasde weiden dromen,
en donker wordt verwacht.…
Laatste nieuws:
Het gedicht 'Orchidee', dat Willem B. Thijssen op 1 maart 2016 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van augustus 2023 geworden op de veel bezochte natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er in deze vruchtbare oogstmaand heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor steeds weer nieuwe foto's der natuur!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nlFotoredactie, 01-08-2023
Het gedicht 'Landschap', dat Gust Adriaense op 1 maart 2008 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juli 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er in deze prachtige zomermaand heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site op zoek naar steeds weer nieuwe foto's der natuur!
www.dickenmirahoogenboom.nlRedactie, 03-07-2023
Alara Adilow is de 36ste winnaar van de C. Buddingh'-prijs voor het beste poëziedebuut van 2022.
De Amsterdamse dichteres krijgt de prijs voor haar bundel 'Mythen en stoplichten'.
'Een bundel die een universum schept dat woekert, krimpt, sterft en zichzelf opnieuw uitvindt', aldus de jury.Redactie, 12-06-2023
Het gedicht 'Grootgrutto's', dat wijlen Albert Weijman op 30 september 2016 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juni 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er in deze eerste zomermaand heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor indrukwekkende foto's der natuur!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nlFotoredactie, 01-06-2023
Bezig met laden
Meer laden...