inloggen

Een periode afgesloten

snelsonnet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 77
Een kleine week nog, dan is het voorbij
En is een periode afgesloten
Er worden bloed, zweet, tranen zelfs vergoten
Aan tafels in de aula op een rij…

geen titel

gedicht
3.0 met 6 stemmen aantal keer bekeken 201
Toch zijn het altijd weer de bomen
die ons beschutten en verstaan.
De wereld mag weer eens vergaan,
de mensheid zich te pletter dromen,…

Verjaren

netgedicht
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 17
Verjaren is
om ‘'t leven danken
dat toch maar steeds
gegeven is.…

SLOPEN

hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 25
Ik zou soms wel eens iemand willen slopen
maar dan voel ik dat ik hopeloos slopeloos ben
dus niet de mens, maar wel de materie
dan niet hopeloos maar meedogenloos genadeloos!!…

Mei als schildknaap

poëzie
3.4 met 11 stemmen aantal keer bekeken 2.024
Mei, wilt gij mijn schildknaap zijn,
Op het strijdros naast mij jagen,
En mijn wapenkleuren dragen,
Blauw op wit satijn?…

Laatste nieuws:

Het gedicht 'Reiger', dat Gerard Vlaar 26 februari 2007 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van mei 2024 geworden op de artistieke natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom. htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Surf naar dit gedicht in deze bloeimaand van 2024 en zoek, als je van vogels en planten en bloemen (b.v. hun foto's in Griekenland!) houdt, op die site ook naar andere getalenteerde foto's!
Redactie, 02-05-2024
Het gedicht 'Getij-delijk', dat Maria van der Sande 7 april 2009 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van april 2024 geworden op de waardevolle natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom. htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Surf naar dit gedicht in deze paasmaand van 2024 en zoek, als je van vogels en planten en bloemen en natuurverschijnselen (foto's IJsland!) houdt, op die site ook naar andere voortreffelijke foto's!
Redactie, 02-04-2024
Vandaag is Ko de Laat (27 september 1969 - 22 februari 2024) in Tilburg begraven.
Hij is op relatief jonge leeftijd gestorven door een hersentumor.
Ko heeft meer dan 600 snelsonnetten op onze site geplaatst vanaf begin 2004 tot einde 2015.
Behalve dichter was Ko een voordrachtskunstenaar die vooral in Brabant veel bijeenkomsten luister heeft bijgezet.

We leven mee met zijn nabestaanden die Ko intens zullen missen.
Redactie, 02-03-2024
Het gedicht 'Waddenzee', dat wijlen Albert Weijman 18 04 2018 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van maart 2024 geworden op de fraaie natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf naar dit gedicht in deze lentemaand van het op gang gekomen jaar 2024 en zoek, als je van de natuur houdt, op die site ook naar andere bewonderenswaardige foto's!

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Redactie, 01-03-2024
Meer laden...