Naar het WK met Curaçao
snelsonnet
3.7 met 3 stemmen
75 Net Heintje Davids, hij duikt steeds weer op.
Want als je denkt: waar is ie toch gebleven
of zou die Dickie überhaupt nog leven,
dan zie je boven ´t maaiveld weer die kop…
Rafels
gedicht
2.2 met 59 stemmen
22.205 Toen ving een roodbruine stam nog
de ochtendzon op, puur cederhout
van caran d'ache.
Later fladderden er raven…
WEERZIEN
netgedicht
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
21 Lijn twaalf haast zich door de stad
de conducteur vertolkt vlot de kaart
bewonderend heb ik hem aangestaard…
Cyclus: Vallen en Blijven ( het slot )
hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
15 Deel 3: Tussen de brokstukken
Er waren dagen dat ik alleen maar lag.
Niet sliep. Niet echt wakker was.
Ik keek naar het plafond en luisterde naar de stilte in mezelf —…
Maar in Vlaanderen
poëzie
3.3 met 9 stemmen
2.534 Maar in Vlaanderen ben ik geboren, waar de nevelen domen,
In een klein dorp, waar achter de beteerde muren,
Onder stormende luchten, geladen met as van de rokende vuren,
Nog arme, maar koppige varenslui wonen.…
Laatste nieuws:
Groot Ollekebollekeevenement in ONGERIJMD
Drs. P (Heinz Polzer, in augustus wordt hij 90 jaar!) is onder andere bekend om zijn ollekebollekes.
Ter gelegenheid van de verschijning van zijn bundel 'Zeslettergrepigheid' organiseert boekhandel ONGERIJMD in Arnhem een ollekebollekewedstrijd. De schrijver van het winnende ollekebolleke wordt beloond met een door Drs. P gesigneerd exemplaar bovengenoemd boek.
Meedoen? Stuur je ollekebolleke(s) (max. 6 pp) vóór 7 mei as. naar info@boekhandelongerijmd.nl.
De ollekebollekejury bestaat uit Cees van der Pluijm in samenwerking met Drs. P.
Om te zien of een inzending aan de strenge Ollekebolleke-regels voldoet is er een speciaal spreekuur op zaterdag 2 mei van 14.00- 15.00 uur. ONGERIJMD, Nieuwstad 38, Arnhem.
Hier wordt ook de winnaar van de wedstrijd op 14 mei as. om 20.00 uur bekendgemaakt.
Regels en wedstrijdregelement: info@boekhandelongerijmd.nl
Nieuws Redactie, 16-04-2009
Leon de Winter wint Schrijversprijs der Brabantse Letteren
Leon de Winter heeft de Schrijversprijs der Brabantse Letteren gewonnen. De in Den Bosch geboren auteur kreeg de prijs afgelopen zondag 15 maart in het Chassé Theater in Breda voor zijn boek Het recht op terugkeer. De Wentelprijs voor het beste jeugdboek ging naar Rob Ruggenberg uit Best met Slavenhaler. De Publieksprijs was voor Het ZonDagboek van Marie-José van der Linden uit Den Bosch.Nieuws Redactie, 18-03-2009
De redactie van gedichten.nl feliciteert Ramsey Nasr met zijn verjaardag en zijn uitverkiezing tot 'Dichter des Vaderlands!Hoofdredactie , 28-01-2009
Leesplein met jeugdliteratuur
De Bibliotheken brengen een nieuwe nieuwsbrief uit over jeugdliteratuur. Deze nieuwsbrief is bedoeld voor iedereen die zich bezighoudt met kinderen en boeken. Hiermee willen we mensen attenderen op grote hoeveelheid informatie die LEESPLEIN te bieden heeft zoals: schrijversportretten, keuzelijsten, tips rond voorlezen, nieuwsberichten, theaterproducties, films en luisterboeken.
LEESPLEIN heeft vier pleinen. De informatie is gerangschikt naar leeftijdsgroep.
Meer informatie en aanmelden via leesplein@bureaudn.nl.
Nieuws Redactie, 10-12-2008
Bezig met laden
Meer laden...