Naar het WK met Curaçao
snelsonnet
3.7 met 3 stemmen
45 Net Heintje Davids, hij duikt steeds weer op.
Want als je denkt: waar is ie toch gebleven
of zou die Dickie überhaupt nog leven,
dan zie je boven ´t maaiveld weer die kop…
Rafels
gedicht
2.2 met 59 stemmen
22.190 Toen ving een roodbruine stam nog
de ochtendzon op, puur cederhout
van caran d'ache.
Later fladderden er raven…
Intentie
netgedicht
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
10 Ook dit
dit streven naar het
subliminale
de nimmer rechtstreeks…
Zilverlicht
hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
15 In het woud waar schaduwen zweven,
waar oude stammen adem halen,
Laat het zonlicht de kruinen leven…
Maar in Vlaanderen
poëzie
3.3 met 9 stemmen
2.524 Maar in Vlaanderen ben ik geboren, waar de nevelen domen,
In een klein dorp, waar achter de beteerde muren,
Onder stormende luchten, geladen met as van de rokende vuren,
Nog arme, maar koppige varenslui wonen.…
Laatste nieuws:
De redactie is van mening dat iedere dichter de gelegenheid moet krijgen met zijn bijdrage op een tabblad te verschijnen!
Daarom worden gedichten van mensen die in één week reeds driemaal op een voorpagina van een tabblad hebben gestaan automatisch naar de betreffende categorie doorgesluisd!Redactie/ Webbeheer Nederlands.nl, 08-10-2004
Er is een beoordelingssysteem ingevoerd. Je kunt nu aan elke inzending een cijfer geven van 4 tot 10. Per inzending is het slechts één keer mogelijk je stem uit te brengen.Webdesign Nederlands.nl, 06-10-2001
Heden is nederlands.nl van start gegaan. Deze nieuwe site vervangt gedicht.nl, gedichten.nl, netgedichten.nl, hartenkreten.nl en netcitaten.nl. Voortaan dus snelsonnetten, (net)gedichten, hartenkreten en citaten op één site.
Op het tabblad netgedichten en hartenkreten kan iedereen zijn of haar gedicht toevoegen. Op het tabblad gedichten verschijnen de inzendingen die door de redactie zijn geselecteerd.
Er is een aantal nieuwe voorzieningen. Neem deel aan het forum, en zie hoe vaak je ingezonden gedicht reeds door anderen is gelezen.
Lees poëzie van gerenommeerde dichters, plaats je eigen verhaal op het tabblad proza, bekijk stellingen.
Lees op nederlands.nl dagelijks het snelsonnet over de actualiteit, bekijk hoe vaak jouw ingezonden gedicht reeds is gelezen, lees reacties op je inzendingen, controleer hoe je inzending wordt beoordeeld, verstuur een ecard, enzovoort.
Veel plezier!Redactie Nederlands.nl, 27-09-2001
Bezig met laden
Meer laden...