inloggen

Puzzel

snelsonnet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 30
Resetten met ... ...... (naam van 3 + 6 letters)
Genoeg van rariteitenkabinetten!
Wij willen energietransitiewetten,
de woningbouw weer in de steigers zetten,…
Wim Meyles3 november 2025Lees meer >

Pavlov

gedicht
3.3 met 57 stemmen aantal keer bekeken 20.843
Bij dat van mensen vergeleken, is het denken
van honden beperkt, en hun dromen
daaruit slechts een verwarde keus.
Overdag in de onrust valt het niet op…
Jan Emmens3 november 2025Lees meer >

NK in Thialf

netgedicht
2.5 met 2 stemmen aantal keer bekeken 19
't Was genieten geblazen op 't ijs
met Hidde Dai Dai en Prins Friso
Kjeld Tijmen Matthew Wesly Dijs
Kai Bryant Joep Nathan en Beau…

RUST VOOR DE DOOD!

hartenkreet
3.0 met 1 stemmen aantal keer bekeken 423
Ik wil rust
aan de kust
de kust is geen must
maar lekker loom…

De doods-gedachte

poëzie
3.7 met 23 stemmen aantal keer bekeken 3.195
De doods-gedachte is een bitter kruid
dat in elks leven wast
en in de afzondering wordt geplukt.
De mens steekt het in een knoopsgat van zijn jas.…

Laatste nieuws:

Het gedicht 'Waddenzee', dat wijlen Albert Weijman 18 04 2018 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van maart 2024 geworden op de fraaie natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf naar dit gedicht in deze lentemaand van het op gang gekomen jaar 2024 en zoek, als je van de natuur houdt, op die site ook naar andere bewonderenswaardige foto's!

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Redactie, 01-03-2024
Het gedicht 'Als alle eenden', dat inzender Anton van Amerongen 31 januari 2006 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van februari 2024 geworden op de mooie natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf naar dit gedicht in deze lange sprokkelmaand van het op gang komende jaar 2024 en zoek, als je gevoel voor kunst en natuur hebt, op die site ook naar andere bewonderenswaardige plaatjes!

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 01-02-2024
Het gedicht 'op tijd', dat inzendster Joseline Bakx 3 maart 2018 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van januari 2024 geworden op de mooie natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf naar dit gedicht in de eerste maand van het veel belovende jaar 2024 en bezoek, als je tijd en zin hebt, op die site ook andere bewonderenswaardige plekjes!

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 01-01-2024
De Redactie wenst medewerkers, inzenders en bezoekers een gezond, gelukkig 2024!
Redactie, 01-01-2024
Meer laden...