inloggen

Ont-Aards

snelsonnet
4.0 met 1 stemmen aantal keer bekeken 75
Ook ík denk dat ze ergens wel bestaan,
Maar geen idee of ik ze zal ontmoeten,
Ik weet niet of hun hoofden en hun voeten,
Als die van ons zijn, maar ik neem het aan.…

Boorziek mensdom

gedicht
3.5 met 25 stemmen aantal keer bekeken 5.764
Een huis moet rafelranden kunnen krijgen,
uit zijn hang- en sluitwerk slaan,
donker mompelen, siberisch jammeren,
moet zijn pannen kunnen losgooien als haar,…
L.F. Rosen25 februari 2026Lees meer >

Jouw dag…

netgedicht
3.8 met 4 stemmen aantal keer bekeken 65
Ik weet nog goed, hoe het was, die dag
de allerlaatste dag dat ik je levend zag
je lachte naar me
en ik kon alleen maar terug lachen…
Fee25 februari 2026Lees meer >

WAT ZOU IK GRAAG EEN ZEEHONDJE WILLEN ZIJN!!!

hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 8
Vliegensvlug, schoten door zijn snelle vlinderslag zijn billen door het water van het Amsterdamse Marnixbad, telkenmale zich blootgevend aan de oppervlakte als drooggevallen zandplaten van de Waddenzee!!
Wat zou ik graag een zeehondje willen zijn!!!

Avondlied

poëzie
3.6 met 18 stemmen aantal keer bekeken 2.641
't Dumstert en de landman gaat
Met de avond in 't gelaat,
Vrouw en kind traag tegemoet.
Navond, navond,…

Laatste nieuws:

De site wordt vanaf dit weekeinde gehost bij een andere provider.
Niet uit te sluiten is dat er (kleine) storingen optreden...
Redactie, 20-09-2025
Het gedicht 'De IJsvogel', dat Jareru op5 juni 2011 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van september 2025 geworden op de interessante fotosite van de gemotiveerde fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Ga kijken op de site dickenmirahoogenboom.com en geniet van dit gedicht én de fraaie illustratie in de herfstmaand van 2025.
En ga met een zo geactiveerde belangstelling naar meer rubrieken op die site waar zovele foto's op staan dat je een keuze moet maken bij het aanschouwen ervan.
Redactie, 01-09-2025
Het gedicht 'Zeehonden', dat Dick Voogd op 4 november 2019 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van augustus 2025 geworden op de eminente fotosite van de voortvarende fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Ga zo snel je kan naar dickenmirahoogenboom.com en geniet van dit gedicht én de fraaie illustratie in de oogstmaand van 2025.
En ga met een zo geactiveerde belangstelling naar meer rubrieken op die site waar zovele foto's op staan dat je een keuze moet maken bij het aanschouwen ervan.
Redactie, 01-08-2025
Het gedicht 'In de wolken', dat Catherine Boone op 29 juli 2021 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juli 2025 geworden op de immer verrassende fotosite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Ga fluks naar dickenmirahoogenboom.com en kijk uit naar dit gedicht in de zomermaand van 2025.
En ga met een gezonde belangstelling naar meer rubrieken op die site waar zovele foto's op staan die het waard zijn gezien en bewonderd te worden.
Redactie, 01-07-2025
Meer laden...