Nieuwe eurobiljetten

snelsonnet
4.6 met 5 stemmen aantal keer bekeken 29
We mogen allen stemmen, stem je mee?
Welk thema zal de euro straks versieren?
Bijvoorbeeld iets met vogels en rivieren
Toch lijken vogels mij geen goed idee…

De duivel

gedicht
5.0 met 2 stemmen aantal keer bekeken 2.802
De Duivel is afkerig van moraal
Wanstaltig, onwelwillend en gehoornd
God pleegt Zich wijs en keurig te gedragen
Zo heet het. Maar hij is wel vaak vertoornd…
Drs. P26 juli 2026Lees meer >

Wat bomen dragen

netgedicht
2.0 met 4 stemmen aantal keer bekeken 14
Oude bomen staan
valt een blad zonder geluid
de aarde luistert
In het stille opstaan…
CB26 juli 2026Lees meer >

Oordeel Niet

hartenkreet
3.0 met 1 stemmen aantal keer bekeken 7
Oordeel niet te snel
Want dat is vaak onterecht
Dus denk eerst goed na
Voordat je iets over een ander zegt

't Is nu de kentertijd

poëzie
4.5 met 2 stemmen aantal keer bekeken 1.303
't Is nu de kentertijd
dat de vrouw naar nieuw levenswater glijdt;
diep water, waarin bare' als Bergen klimmen;
wijd water, en ver aan de verre kimmen…

Laatste nieuws:

De site wordt vanaf dit weekeinde gehost bij een andere provider.
Niet uit te sluiten is dat er (kleine) storingen optreden...
Redactie, 20-09-2025
Het gedicht 'De IJsvogel', dat Jareru op5 juni 2011 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van september 2025 geworden op de interessante fotosite van de gemotiveerde fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Ga kijken op de site dickenmirahoogenboom.com en geniet van dit gedicht én de fraaie illustratie in de herfstmaand van 2025.
En ga met een zo geactiveerde belangstelling naar meer rubrieken op die site waar zovele foto's op staan dat je een keuze moet maken bij het aanschouwen ervan.
Redactie, 01-09-2025
Het gedicht 'Zeehonden', dat Dick Voogd op 4 november 2019 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van augustus 2025 geworden op de eminente fotosite van de voortvarende fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Ga zo snel je kan naar dickenmirahoogenboom.com en geniet van dit gedicht én de fraaie illustratie in de oogstmaand van 2025.
En ga met een zo geactiveerde belangstelling naar meer rubrieken op die site waar zovele foto's op staan dat je een keuze moet maken bij het aanschouwen ervan.
Redactie, 01-08-2025
Het gedicht 'In de wolken', dat Catherine Boone op 29 juli 2021 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juli 2025 geworden op de immer verrassende fotosite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Ga fluks naar dickenmirahoogenboom.com en kijk uit naar dit gedicht in de zomermaand van 2025.
En ga met een gezonde belangstelling naar meer rubrieken op die site waar zovele foto's op staan die het waard zijn gezien en bewonderd te worden.
Redactie, 01-07-2025
Meer laden...