inloggen

Adieu

snelsonnet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 9
Bayrou is weggestemd als Frans premier
De vierde in twee jaar moet ervantussen
Hij heeft nog geprobeerd de boel te sussen
Maar kreeg het parlement daar niet mee mee…
Theo Danes9 september 2025Lees meer >

LAATSTE KANS

netgedicht
4.0 met 2 stemmen aantal keer bekeken 27
Nu je er toch bent, Laatste Kans
Grijp ik je aan met beide handen
Mijn schepen achter mij verbranden
Dat lukt niet meer, maar een balans…

MAKE AMSTERDAM CLEAN AGAIN

hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 18
Vrijdag 19 september aanstaande
de dag die moest komen
Amsterdam Clean Up Day
daar speel ik graag op in…

Zonnige septembermorgen

poëzie
3.6 met 11 stemmen aantal keer bekeken 4.560
De zomer en de late rozen
zijn zacht ontblaadrend uitgebloeid;
het bloedend vuur, het hete blozen
tot oud oktobergoud vergloeid.…

Laatste nieuws:

Alara Adilow is de 36ste winnaar van de C. Buddingh'-prijs voor het beste poëziedebuut van 2022.
De Amsterdamse dichteres krijgt de prijs voor haar bundel 'Mythen en stoplichten'.
'Een bundel die een universum schept dat woekert, krimpt, sterft en zichzelf opnieuw uitvindt', aldus de jury.
Redactie, 12-06-2023
Het gedicht 'Grootgrutto's', dat wijlen Albert Weijman op 30 september 2016 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juni 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Surf er in deze eerste zomermaand heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor indrukwekkende foto's der natuur!

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 01-06-2023
Het gedicht 'De natuur', dat inzender Dick Voogd op 1 juli 2019 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van mei 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Surf er in deze bloeimaand heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor indrukwekkende foto's der natuur!

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 02-05-2023
De dichteres Iduna Paalman (Rolde, 1991) heeft met haar bundel 'Bewijs van bewaring' de J.C. Bloem-poëzieprijs gewonnen.

De J.C. Bloem-poëzieprijs is een tweejaarlijkse bekroning voor de tweede geschreven bundel van een Nederlandstalige dichter met als doel dat de continuïteit van het dichterlijke talent gepromoot wordt. Aan de onderscheiding is een geldbedrag van 2500 euro gekoppeld, beschikbaar gesteld door de gemeente Steenwijkerland, waar de dichter Jacques Bloem (1887-1966) de laatste jaren van zijn leven heeft gesleten.
Redactie, 22-04-2023
Meer laden...