Schoorsteen
snelsonnet
4.3 met 3 stemmen
50 Had hij zich maar beperkt tot sluikreclame,
Maar als Wim Meyles zich zó tot ons richt
Ben ik welhaast moreel tot koop verplicht.
En toch hoeft Wim zich daarvoor niet te schamen,…
Impressie
gedicht
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
21 Stil als in dromen zonder slaap
buigt het licht op zijn smalle weg
hoeken in straten om
stil als in dromen zonder slaap…
Lotgenoten
netgedicht
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
3 Je probeert ruwe lelijkheid te pareren
van boze mensen in het herfstige park
sublimeren in kwetsbare schoonheid
alleen in jouw vervuilde ondergoed…
Liever Louis
hartenkreet
2.0 met 1 stemmen
19 Hij gromt zachtjes
Hij waakt
Niet echt…
Sonnet op het Sonnet
poëzie
3.2 met 28 stemmen
2.908 Geverfde pop, met rinkelen omhangen,
Gebulte jonkvrouw in uw staal' korset,
Lamzaligste aller vormen, stijf Sonnet!
Wat rijmziek mispunt deed u 't licht erlangen?…
Laatste nieuws:
Vandaag is Ko de Laat (27 september 1969 - 22 februari 2024) in Tilburg begraven.
Hij is op relatief jonge leeftijd gestorven door een hersentumor.
Ko heeft meer dan 600 snelsonnetten op onze site geplaatst vanaf begin 2004 tot einde 2015.
Behalve dichter was Ko een voordrachtskunstenaar die vooral in Brabant veel bijeenkomsten luister heeft bijgezet.
We leven mee met zijn nabestaanden die Ko intens zullen missen.Redactie, 02-03-2024
Het gedicht 'Waddenzee', dat wijlen Albert Weijman 18 04 2018 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van maart 2024 geworden op de fraaie natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf naar dit gedicht in deze lentemaand van het op gang gekomen jaar 2024 en zoek, als je van de natuur houdt, op die site ook naar andere bewonderenswaardige foto's!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nlRedactie, 01-03-2024
Het gedicht 'Als alle eenden', dat inzender Anton van Amerongen 31 januari 2006 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van februari 2024 geworden op de mooie natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf naar dit gedicht in deze lange sprokkelmaand van het op gang komende jaar 2024 en zoek, als je gevoel voor kunst en natuur hebt, op die site ook naar andere bewonderenswaardige plaatjes!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nlFotoredactie, 01-02-2024
Het gedicht 'op tijd', dat inzendster Joseline Bakx 3 maart 2018 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van januari 2024 geworden op de mooie natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf naar dit gedicht in de eerste maand van het veel belovende jaar 2024 en bezoek, als je tijd en zin hebt, op die site ook andere bewonderenswaardige plekjes!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nlFotoredactie, 01-01-2024
Bezig met laden
Meer laden...