inloggen

Adieu

snelsonnet
4.0 met 2 stemmen aantal keer bekeken 54
Bayrou is weggestemd als Frans premier
De vierde in twee jaar moet ervantussen
Hij heeft nog geprobeerd de boel te sussen
Maar kreeg het parlement daar niet mee mee…
Theo Danes9 september 2025Lees meer >

Warmte van gedeelde stilte

netgedicht
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 17
Ik drink uit de diepste poel
van je liefdevolle hart
wij ontmoeten elkaar
in donkere minuten van de nacht…
mobar9 september 2025Lees meer >

Gebed voor alle mensen

hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 4
Ik bid iedere dag tot Onze Lieve Heer
Dat het alle mensen steeds beter mag gaan
Dat zij de taal der Liefde steeds beter verstaan…
Monique Bense9 september 2025Lees meer >

Zonnige septembermorgen

poëzie
3.6 met 12 stemmen aantal keer bekeken 4.575
De zomer en de late rozen
zijn zacht ontblaadrend uitgebloeid;
het bloedend vuur, het hete blozen
tot oud oktobergoud vergloeid.…

Laatste nieuws:

Het gedicht 'Regen', dat Dick Voogd 8 december 2019 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van augustus 2024 geworden op de magnifieke natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl

Surf naar dit gedicht in deze oogstmaand van 2024. Andere geslaagde foto's vinden op die site kost geen enkele moeite!
Redactie, 02-08-2024
Het gedicht 'De roep van de stem', dat Rob van Tol 3 februari 2022 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juli 2024 geworden op de artistieke natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Surf naar dit gedicht in deze zomermaand van 2024 en zoek, als je van natuurverschijnselen houdt, op die site ook naar andere geslaagde foto's!
Redactie, 01-07-2024
Het gedicht 'Storm', dat Brigitta 5 april 2003 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juni 2024 geworden op de artistieke natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Surf naar dit gedicht in deze bloeimaand van 2024 en zoek, als je van natuurverschijnselen houdt, op die site ook naar andere geslaagde foto's!
Redactie, 01-06-2024
Het gedicht 'Reiger', dat Gerard Vlaar 26 februari 2007 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van mei 2024 geworden op de artistieke natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom. htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Surf naar dit gedicht in deze bloeimaand van 2024 en zoek, als je van vogels en planten en bloemen (b.v. hun foto's in Griekenland!) houdt, op die site ook naar andere getalenteerde foto's!
Redactie, 02-05-2024
Meer laden...