Blesssuregolf
snelsonnet
3.5 met 2 stemmen
55 Ach, wat een drama nou voor trainer Koeman!
Voor Simons, Schouten, Memphis en De Ligt
Is geen lichamelijk herstel in zicht
Waar moet dat met Oranje straks naar toe man?…
mooi meisje van achttien
gedicht
2.5 met 20 stemmen
9.246 Zorro zingt voor een mooi meisje van achttien dat veel naar de televisie kijkt met een zak chips op tafel
Op de bank
met afstandsbediening in je rechter-,
afstandsbediening in je linkerhand.…
Ad absurdum
netgedicht
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
12 Ik zweer op het hoofd
van mijn dierbare moeder
die het ooit heeft gevolgd
maar nooit fan is geweest…
Het open vlak
hartenkreet
2.5 met 2 stemmen
23 zenders spuwen harde vectoren over de kaart
het lexicon marcheert in haakse lijnen
een raster van claims bezet de ruimte
clash van doctrines in dwingende cadans…
Fragmenten II
poëzie
3.8 met 13 stemmen
3.234 Ik heb al wat
Ik bezat
Mijn enige schat,
Mijn groot hart gegeven.…
Laatste nieuws:
Het gedicht 'Deze Wereld', dat inzendster Wilma Dekker op 1 augustus 2014 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van januari 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er in de eerste maand van 2023 heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor een een staaltje topfoto's van deze twee natuurfotografen!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nlFotoredactie, 31-12-2022
Het gedicht 'Waterval', dat inzendster Ditheke op 20 januari 2003 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van december 2022 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er in de wintermaand december heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor een verhelderend zicht op de foto's van deze twee natuurfotografen!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nlFotoredactie, 01-12-2022
Het gedicht 'Hebzucht', dat inzender Jan A. Jansen op 18 juli 2021 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van november 2022 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er in de nevelmaand november heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site voor een helder zicht op de foto's van deze twee natuurfotografen!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nlFotoredactie, 01-11-2022
Niek Kalberg - als dichter en prozaïst al jaren publicerend op gedichten.nl en nederlands.nl - heeft de derde prijs gewonnen op het NK Light Verse 2022. Hij werd derde achter Peter van der Vlis (foto), die als winnaar uit de bus kwam en daarmee de opvolger werd van Wim Meyles, die ook wekelijks voor een snelsonnet zorgt op onze site.
De middag had met de optredens van de verschillende dichters een feestelijk karakter, waarvan een vijftigtal bezoekers getuige was in café Groothuis in Emmen. Redactie, 31-10-2022
Bezig met laden
Meer laden...