inloggen

Volvo

snelsonnet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 10
Bij Volvo zijn ze niet bepaald bescheiden:
“Qua veiligheid zijn onze auto’s top,
Zelfs bij een crash loopt u geen letsel op,
Laat staan dat u eraan zult overlijden.”…

Gespuis

gedicht
3.4 met 15 stemmen aantal keer bekeken 13.061
Ik zou niet willen denken aan de dood.
Maar met elke stap die ik zet vermorzel
ik diertjes die ik niet zie of herken.
Ik moet ook leven met Karel die wormen…

Ik schop wel

netgedicht
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 12
ik heb veel geschreven
maar nooit de woorden
die ik echt bedoel.
ze zitten vast.…
jacob h19 juni 2025Lees meer >

De rekening is onderweg

hartenkreet
3.0 met 1 stemmen aantal keer bekeken 22
Volgend jaar wordt u gekort
Gekort op alle fronten
Merkwaardig dat de Kamer
daar nú niet over mort…

De zon

poëzie
3.9 met 7 stemmen aantal keer bekeken 1.570
Lieve meid, de lucht is dronken,
want die schandelijke zon
heeft een wonderwijn geschonken
uit de hoge hemelspon…

Laatste nieuws:

Het gedicht 'waterval', dat inzender Johan Grave op 16 juni 2002 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van april 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Surf er in deze paasmaand heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor ontroerende foto's der natuur!

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 01-04-2023
Het gedicht 'Zacht licht in maart', dat inzender Dieho op 13 maart 2016 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van maart 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Surf er heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor prachtige natuurfoto's!

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 01-03-2023
Het gedicht 'zoals de winterzon', dat inzender Bert van der Linden op 23 februari 2005 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van februari 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Surf er in de kortste maand van 2023 heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor een een staaltje topfoto's van deze twee natuurfotografen!

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 01-02-2023
Het gedicht 'Deze Wereld', dat inzendster Wilma Dekker op 1 augustus 2014 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van januari 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Surf er in de eerste maand van 2023 heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor een een staaltje topfoto's van deze twee natuurfotografen!

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 31-12-2022
Meer laden...