inloggen

Au !!!

snelsonnet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 41
Haast niemand in de tour gebruikt zijn remmen,
Het risico van weer een valpartij
Dat lijkt geaccepteerd: “het hoort erbij”,
Niet één is met de meet in zicht te temmen.…

Voor de wind

gedicht
2.6 met 25 stemmen aantal keer bekeken 7.080
Mijn adem gaat daar waar zijn handen gaan
en komt tot staan in vastgeklonken ogen.
Daarna is heel mijn evenbeeld bewogen
en raakt me, ook al raakt hij me niet aan.…

Dag en nacht

netgedicht
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 11
In het prille ochtendgloren
Wordt ’n nieuwe dag geboren,
Die duurt tot d’avond valt,…

2 VLIEGEN EN 1 MUG!!

hartenkreet
3.0 met 1 stemmen aantal keer bekeken 12
Ik werk hard aan de afbouw van mijn volkstuin
op te ruimen, af te voeren, klaar te maken voor verkoop
niet alleen overdag, zoals vandaag, vanmiddag
maar vooral ook in de nacht, in mijn dromen…

VOOR HET VENSTER

poëzie
3.4 met 8 stemmen aantal keer bekeken 997
Als knaap placht ik in 't schemeruur
Aanvang der zomernachten,
Voor 't raam te zitten in getuur
En onbeschrijflijk wachten.…

Laatste nieuws:

Het gedicht 'Regen', dat Dick Voogd 8 december 2019 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van augustus 2024 geworden op de magnifieke natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl

Surf naar dit gedicht in deze oogstmaand van 2024. Andere geslaagde foto's vinden op die site kost geen enkele moeite!
Redactie, 02-08-2024
Het gedicht 'De roep van de stem', dat Rob van Tol 3 februari 2022 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juli 2024 geworden op de artistieke natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Surf naar dit gedicht in deze zomermaand van 2024 en zoek, als je van natuurverschijnselen houdt, op die site ook naar andere geslaagde foto's!
Redactie, 01-07-2024
Het gedicht 'Storm', dat Brigitta 5 april 2003 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juni 2024 geworden op de artistieke natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Surf naar dit gedicht in deze bloeimaand van 2024 en zoek, als je van natuurverschijnselen houdt, op die site ook naar andere geslaagde foto's!
Redactie, 01-06-2024
Het gedicht 'Reiger', dat Gerard Vlaar 26 februari 2007 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van mei 2024 geworden op de artistieke natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom. htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Surf naar dit gedicht in deze bloeimaand van 2024 en zoek, als je van vogels en planten en bloemen (b.v. hun foto's in Griekenland!) houdt, op die site ook naar andere getalenteerde foto's!
Redactie, 02-05-2024
Meer laden...