Hypocrisiecrisis
snelsonnet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
2 'Zo erg, die dode kinderen op straat'
Nou poeh, dat valt natuurlijk te betreuren
Maar hoed je genocide af te keuren
Straks word je nog beticht van Jodenhaat…
De lijster weer
gedicht
2.5 met 22 stemmen
13.074 De lijster weer.
Die was geen avond
het spoor bijster:
z'n soundtrack…
Satelliet
netgedicht
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
2 een e.t. loze ufo draait aardewaarts
ons iron dome binnen
het hitteschild dat buitenaardse krachten moet weren
astronomisch gezien…
Punk
hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
13 Zo zacht
Haar fijne lach
Zo zacht
Ging die heen…
Mijn haat
poëzie
3.6 met 5 stemmen
2.611 Ik ben met mijn haat door het leven gegaan
Een mantel van purper had zij aan
En onder die mantel een kleed van rouw
Als het slepend gewaad van een weduwvrouw…
Laatste nieuws:
Het gedicht 'Landschap', dat Gust Adriaense op 1 maart 2008 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juli 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er in deze prachtige zomermaand heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site op zoek naar steeds weer nieuwe foto's der natuur!
www.dickenmirahoogenboom.nlRedactie, 03-07-2023
Alara Adilow is de 36ste winnaar van de C. Buddingh'-prijs voor het beste poëziedebuut van 2022.
De Amsterdamse dichteres krijgt de prijs voor haar bundel 'Mythen en stoplichten'.
'Een bundel die een universum schept dat woekert, krimpt, sterft en zichzelf opnieuw uitvindt', aldus de jury.Redactie, 12-06-2023
Het gedicht 'Grootgrutto's', dat wijlen Albert Weijman op 30 september 2016 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juni 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er in deze eerste zomermaand heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor indrukwekkende foto's der natuur!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nlFotoredactie, 01-06-2023
Het gedicht 'De natuur', dat inzender Dick Voogd op 1 juli 2019 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van mei 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er in deze bloeimaand heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor indrukwekkende foto's der natuur!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nlFotoredactie, 02-05-2023
Bezig met laden
Meer laden...