Op bezoek
snelsonnet
3.2 met 5 stemmen
66 King Charles ging op bezoek bij Papa Leo
Het was alweer 500 jaar geleden
Dat ze gezamenlijk hadden gebeden
Een zeer vriendschappelijk "excelsis deo"…
Verliefd
gedicht
2.6 met 89 stemmen
24.696 Zo gaat het, zo ging het en zo zal het altijd gaan.
Afspreken in cafés op de sluitingsdag.
Aan de verkeerde zijde van bruggen staan.
Tussen duim en wijsvinger, als brandende as,…
Heel veel dagen
netgedicht
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
9 Zomaar een dag
midweek.
Zomaar een dag
als alle dagen.…
ZO WILFRED GENEE ZO TREK IK JE DOOR DE PLEE, WAT EEN VERTONING MET JOUW SBS DEBAT VAN NEDERLAND!!
hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
12 Natuurlijk kent die man beschaving
en met de nadruk op privé
goed voor z'n kinderen
aardig voor z'n vrpuw…
Engelse hoeren
poëzie
3.6 met 25 stemmen
3.581 Als somtijds de boze lusten van het vlees je mogen kwellen
Zou ik je maar raden om je weet wel wat ik meen tot in Holland uit te stellen
Want de Engelse hoeren zal niemand je recommanderen
Ze liggen net als bevroren monumenten in de veren…
Laatste nieuws:
Het gedicht 'Winterzon', dat Paula Hagenaars op december 2010 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van maart 2025 geworden op de fraaie fotosite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Bezoek www.dickenmirahoogenboom.nl en surf naar dit gedicht in de lentemaand van 2025. En kijk verder op deze site dan je poëtische neus lang is...Redactie, 01-03-2025
Het gedicht 'Waterval', dat Roy Orth op 9 januari 2003 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van februari 2025 geworden op de fotosite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
www.dickenmirahoogenboom.nl
Surf naar dit gedicht in deze sprokkelmaand van 2025. En geniet.Fotoredactie, 01-02-2025
Het gedicht 'Pakijs', dat onze gerenommeerde inzender K.Bladzij op 7 maart 2005 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van de eerste maand van het jaar 2025 geworden op de inspirerende fotosite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
www.dickenmirahoogenboom.nl
Surf naar dit gedicht in deze ijsmaand van 2025. Eigengemaakte foto's met verrassende voorstellingen zullen je deze eerste maand van het jaar doen genieten.Fotoredactie, 01-01-2025
De Redactie wenst medewerkers, inzenders, bezoekers en toevallige passanten een naar geest en lichaam gezond 2025!Redactie, 01-01-2025
Bezig met laden
Meer laden...