inloggen

Semper Idem (2)

snelsonnet
2.7 met 6 stemmen aantal keer bekeken 128
We maken allemaal een hokje rood,
Daarna gaat Nederland de stemmen tellen,
Of het naar links of rechts zal overhellen,
Maar meestal wint de grijze middenmoot.…

Tegenstemwijzer

gedicht
2.8 met 13 stemmen aantal keer bekeken 6.795
Stem wie je wilt. Op de lieve mevrouw
van de overkant, de jongen met de groene
baard, het lekkerste hapje uit de krant,
de salonsocialist, het sprekende weekdier,…

Jouw gedicht

netgedicht
3.0 met 2 stemmen aantal keer bekeken 37
de romantiek in jouw versregels
doet mij huiveren van verlangen
alsof ik al een tijdje intiem woon
in de mystiek van jouw gedicht…
mobar29 oktober 2025Lees meer >

Is daar iemand?

hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 15
alleen?
Hallo?
Help!
Zie je niet dat ik verdrink?…
Gyske29 oktober 2025Lees meer >

Pharmakon nepenthes

poëzie
3.6 met 11 stemmen aantal keer bekeken 2.274
Uw tere tred in ijle stille sfeer
- in mij, in mij de nacht! -
ik wacht
op u… om u dat ‘k nog begeer.…
Dop Bles29 oktober 2025Lees meer >

Laatste nieuws:

Het gedicht 'Zonsondergang', dat Alexander v/d Zande op 19 december 2015 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van april 2025 geworden op de voortreffelijke fotosite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Bezoek www.dickenmirahoogenboom.nl en surf naar dit gedicht in de paasmaand van 2025. En kijk verder op die site uit naar jouw favoriete foto's.
Fortoredactie, 02-04-2025
Het gedicht 'Winterzon', dat Paula Hagenaars op december 2010 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van maart 2025 geworden op de fraaie fotosite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.


Bezoek www.dickenmirahoogenboom.nl en surf naar dit gedicht in de lentemaand van 2025. En kijk verder op deze site dan je poëtische neus lang is...
Redactie, 01-03-2025
Het gedicht 'Waterval', dat Roy Orth op 9 januari 2003 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van februari 2025 geworden op de fotosite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.


www.dickenmirahoogenboom.nl


Surf naar dit gedicht in deze sprokkelmaand van 2025. En geniet.
Fotoredactie, 01-02-2025
Het gedicht 'Pakijs', dat onze gerenommeerde inzender K.Bladzij op 7 maart 2005 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van de eerste maand van het jaar 2025 geworden op de inspirerende fotosite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

www.dickenmirahoogenboom.nl

Surf naar dit gedicht in deze ijsmaand van 2025. Eigengemaakte foto's met verrassende voorstellingen zullen je deze eerste maand van het jaar doen genieten.
Fotoredactie, 01-01-2025
Meer laden...