inloggen

Inauguratie van paus Leo XIV

snelsonnet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 63
Als ik vandaag geen enkel kritisch woord
In zake Palestijnse genocide
Of autocratische regeringslieden
Van onze nieuwe kerkvorst heb gehoord…

Eén minuut stilte 1

gedicht
3.8 met 14 stemmen aantal keer bekeken 7.117
De stad
rilt
onder zijn asfalt.
Ik steek al je lampen aan bij daglicht…

nazomer

netgedicht
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 38
het zonneoog bloeide lang
en vanzelfsprekend het zette
de aarde in vuur en vlam
een verweesde droom…

In het klamme metaal

hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 10
Ze klemt een beetje,
zoals jij soms iets voor je houdt
tot het niet anders kan dan vallen.
Een kort, scharnierend zuchten —…

Mei

poëzie
3.3 met 7 stemmen aantal keer bekeken 1.234
En door de lichtbegraasde wei,
in 't vonklend kleed van d'ochtenddauw,
komt flink en fris de fiere Mei
en blaast de luchten lind en lauw.…

Laatste nieuws:

Het gedicht 'Opwekking', dat vaste inzender Han Messie op 21 november 2022 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van oktober 2023 geworden op de excellente natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Surf er in deze zaaimaand heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken naar steeds nieuwe natuurfoto's !

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 01-10-2023
Het gedicht 'Over, ik zag twee beren', dat J. Quekel op 15 augustus 2012 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van september 2023 geworden op onze favoriete natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Surf er in deze maand waarin de herfst begint heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken naar steeds weer nieuwe foto's der natuur!

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 05-09-2023
Het gedicht 'Orchidee', dat Willem B. Thijssen op 1 maart 2016 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van augustus 2023 geworden op de veel bezochte natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Surf er in deze vruchtbare oogstmaand heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor steeds weer nieuwe foto's der natuur!

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 01-08-2023
Het gedicht 'Landschap', dat Gust Adriaense op 1 maart 2008 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juli 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Surf er in deze prachtige zomermaand heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site op zoek naar steeds weer nieuwe foto's der natuur!

www.dickenmirahoogenboom.nl
Redactie, 03-07-2023
Meer laden...