inloggen

‘Wij nemen onze verantwoordelijkheid’

snelsonnet
3.6 met 5 stemmen aantal keer bekeken 84
Ik hoor het Dilan Yesilgöz nog zeggen
toen zij formeerde met de PVV.
Dat kabinet ging naar de ratsmodee,
waarom nu niet met Klaver overleggen?…
Wim Meyles10 november 2025Lees meer >

NOVEMBER

gedicht
3.1 met 128 stemmen aantal keer bekeken 26.170
Na de roodbruine warmte van september,
na van october 't zwaar en donker goud,
keren de heldre dagen van november
met ijle geur van brandend turf en hout,…
Koos Schuur10 november 2025Lees meer >

De tijd

netgedicht
3.0 met 2 stemmen aantal keer bekeken 8
De tijd gaat te snel
Er is teveel te doen
De tijd rent vooruit
Ik probeer bij te blijven…

Inflatie (haiku)

hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 8
Prijs stijgt als ballon,
de lucht blijft even gratis —
voor zolang het duurt.
Johny Donovan10 november 2025Lees meer >

Verleden

poëzie
4.2 met 5 stemmen aantal keer bekeken 3.929
Ik zat toen heel stil te werken,
de boeken waren als zerken
voor me, ik wist wel wat
elk graf in zich had.…
Herman Gorter10 november 2025Lees meer >

Laatste nieuws:

Het gedicht 'Zonsondergang', dat Alexander v/d Zande op 19 december 2015 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van april 2025 geworden op de voortreffelijke fotosite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Bezoek www.dickenmirahoogenboom.nl en surf naar dit gedicht in de paasmaand van 2025. En kijk verder op die site uit naar jouw favoriete foto's.
Fortoredactie, 02-04-2025
Het gedicht 'Winterzon', dat Paula Hagenaars op december 2010 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van maart 2025 geworden op de fraaie fotosite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.


Bezoek www.dickenmirahoogenboom.nl en surf naar dit gedicht in de lentemaand van 2025. En kijk verder op deze site dan je poëtische neus lang is...
Redactie, 01-03-2025
Het gedicht 'Waterval', dat Roy Orth op 9 januari 2003 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van februari 2025 geworden op de fotosite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.


www.dickenmirahoogenboom.nl


Surf naar dit gedicht in deze sprokkelmaand van 2025. En geniet.
Fotoredactie, 01-02-2025
Het gedicht 'Pakijs', dat onze gerenommeerde inzender K.Bladzij op 7 maart 2005 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van de eerste maand van het jaar 2025 geworden op de inspirerende fotosite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

www.dickenmirahoogenboom.nl

Surf naar dit gedicht in deze ijsmaand van 2025. Eigengemaakte foto's met verrassende voorstellingen zullen je deze eerste maand van het jaar doen genieten.
Fotoredactie, 01-01-2025
Meer laden...