inloggen

Vernedering

snelsonnet
2.7 met 7 stemmen aantal keer bekeken 104
Het blijkt in achterkamertjes geregeld
Trump heeft zijn onverschilligheid getoond
En zo wordt de agressor dus beloond
Het lot van Oekraïne lijkt bezegeld…
Bart Adjudant22 november 2025Lees meer >

Sluiting

gedicht
3.6 met 8 stemmen aantal keer bekeken 23.663
Als ik morgen niet opsta
moet je niet schrikken:
per slot, elke opera
en alle toneelstukken…
Leo Vroman22 november 2025Lees meer >

over leven en dood

netgedicht
2.0 met 2 stemmen aantal keer bekeken 58
nu het smeltwater de sneeuwvelden verlaat
worden de doden zichtbaar
niet iedere dag is gegeven
de grijze haas spitst zijn oren…
J.Bakx22 november 2025Lees meer >

Scherven van een zelfgemaakte waarheid

hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 18
Misschien waren onze lichten al lang gedoofd.
Je stapte uit ons leven,
op zoek naar een medicijn dat ik je nooit heb kunnen geven.
Je liep van hier…

Gestoorde eenzaamheid

poëzie
4.0 met 1 stemmen aantal keer bekeken 1.293
Wij bleven onveranderd trouw aan 't heden;
Zij zijn het, die nu bij ons willen zijn,
Zich redden uit hun donker en 't verleden
In onze zaalge avondschijn.…
P.C. Boutens22 november 2025Lees meer >

Laatste nieuws:


De redactie is van mening dat iedere dichter de gelegenheid moet krijgen met zijn bijdrage op een tabblad te verschijnen!
Daarom worden gedichten van mensen die in één week reeds driemaal op een voorpagina van een tabblad hebben gestaan automatisch naar de betreffende categorie doorgesluisd!
Redactie/ Webbeheer Nederlands.nl, 08-10-2004
Er is een beoordelingssysteem ingevoerd. Je kunt nu aan elke inzending een cijfer geven van 4 tot 10. Per inzending is het slechts één keer mogelijk je stem uit te brengen.
Webdesign Nederlands.nl, 06-10-2001
Heden is nederlands.nl van start gegaan. Deze nieuwe site vervangt gedicht.nl, gedichten.nl, netgedichten.nl, hartenkreten.nl en netcitaten.nl. Voortaan dus snelsonnetten, (net)gedichten, hartenkreten en citaten op één site.

Op het tabblad netgedichten en hartenkreten kan iedereen zijn of haar gedicht toevoegen. Op het tabblad gedichten verschijnen de inzendingen die door de redactie zijn geselecteerd.

Er is een aantal nieuwe voorzieningen. Neem deel aan het forum, en zie hoe vaak je ingezonden gedicht reeds door anderen is gelezen.

Lees poëzie van gerenommeerde dichters, plaats je eigen verhaal op het tabblad proza, bekijk stellingen.

Lees op nederlands.nl dagelijks het snelsonnet over de actualiteit, bekijk hoe vaak jouw ingezonden gedicht reeds is gelezen, lees reacties op je inzendingen, controleer hoe je inzending wordt beoordeeld, verstuur een ecard, enzovoort.

Veel plezier!
Redactie Nederlands.nl, 27-09-2001
Meer laden...