Spreidingswet
snelsonnet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
19 Van noodopvang naar noodopvang verkassen
is niet alleen frustrerend, maar ook duur:
de vluchteling raakt danig overstuur,
de overheid moet steeds weer geld bijpassen.…
vierkant
gedicht
2.6 met 14 stemmen
7.694 vierkant.
in rijen.
nummers vierkant.
volgorde.…
Ex libris
netgedicht
2.5 met 4 stemmen
41 Lectori salutem!
Welkom bij het oog op gisteren...
en morgen, met een klein beetje geluk.…
De Troon van Stilte
hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
8 De bril is koud, gelukkig zo,
een warmte zou mij niet bekoor.
Het is mijn troon, mijn stille plek,
waar ik even rust mag zoeken.…
Minnezingers Meilied
poëzie
5.0 met 2 stemmen
1.069 Wie heeft er de wandlende Meimaagd gezien?
De arme zanger heeft ze gezien.
Hij lag in de domende zilveren wei
waar hij des ’s avonds te slapen hem lei.…
Laatste nieuws:
Het gedicht 'Over, ik zag twee beren', dat J. Quekel op 15 augustus 2012 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van september 2023 geworden op onze favoriete natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er in deze maand waarin de herfst begint heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken naar steeds weer nieuwe foto's der natuur!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nlFotoredactie, 05-09-2023
Het gedicht 'Orchidee', dat Willem B. Thijssen op 1 maart 2016 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van augustus 2023 geworden op de veel bezochte natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er in deze vruchtbare oogstmaand heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor steeds weer nieuwe foto's der natuur!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nlFotoredactie, 01-08-2023
Het gedicht 'Landschap', dat Gust Adriaense op 1 maart 2008 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juli 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er in deze prachtige zomermaand heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site op zoek naar steeds weer nieuwe foto's der natuur!
www.dickenmirahoogenboom.nlRedactie, 03-07-2023
Alara Adilow is de 36ste winnaar van de C. Buddingh'-prijs voor het beste poëziedebuut van 2022.
De Amsterdamse dichteres krijgt de prijs voor haar bundel 'Mythen en stoplichten'.
'Een bundel die een universum schept dat woekert, krimpt, sterft en zichzelf opnieuw uitvindt', aldus de jury.Redactie, 12-06-2023
Bezig met laden
Meer laden...