‘Wij nemen onze verantwoordelijkheid’
snelsonnet
4.0 met 2 stemmen
24 Ik hoor het Dilan Yesilgöz nog zeggen
toen zij formeerde met de PVV.
Dat kabinet ging naar de ratsmodee,
waarom nu niet met Klaver overleggen?…
Waf Waf Waf
gedicht
2.3 met 50 stemmen
31.171 Leg de ketting klaar en hark mij tegen draad van
kokkelgeur, het ganzeëi moet stuk voor stuk
gezwellen. Toe maar, bekakkelei wat bokbederft, jij
stropop volle maan. Je lazerij nu pruimsteen en…
als Apollo voor ’t dicht
netgedicht
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
15 de pathetiek van poëzie
klinkt als juiste muziek
in ‘n openstaand gehoor
’t komt dus weinig voor…
Drinken doe ik van verdriet
hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
12 Drinken doe ik van verdriet
Anders had ik het niet gedaan
Maar ik deed het omdat het leven door de schuld van anderen zo is gegaan
Drinken doe ik van verdriet…
Het borelingske
poëzie
3.1 met 11 stemmen
3.163 Zijn tandeloze mond
lacht lieflijk; ongewonnen
zo is het woord hem nog,
en 't weten onbegonnen…
Laatste nieuws:
Het gedicht 'De natuur', dat inzender Dick Voogd op 1 juli 2019 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van mei 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er in deze bloeimaand heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor indrukwekkende foto's der natuur!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nlFotoredactie, 02-05-2023
De dichteres Iduna Paalman (Rolde, 1991) heeft met haar bundel 'Bewijs van bewaring' de J.C. Bloem-poëzieprijs gewonnen.
De J.C. Bloem-poëzieprijs is een tweejaarlijkse bekroning voor de tweede geschreven bundel van een Nederlandstalige dichter met als doel dat de continuïteit van het dichterlijke talent gepromoot wordt. Aan de onderscheiding is een geldbedrag van 2500 euro gekoppeld, beschikbaar gesteld door de gemeente Steenwijkerland, waar de dichter Jacques Bloem (1887-1966) de laatste jaren van zijn leven heeft gesleten. Redactie, 22-04-2023
Het gedicht 'waterval', dat inzender Johan Grave op 16 juni 2002 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van april 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er in deze paasmaand heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor ontroerende foto's der natuur!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 01-04-2023
Het gedicht 'Zacht licht in maart', dat inzender Dieho op 13 maart 2016 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van maart 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor prachtige natuurfoto's!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nlFotoredactie, 01-03-2023
Bezig met laden
Meer laden...