inloggen

Groningen

snelsonnet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 3
Liefst 3.4 nu op de schaal van Richter
De aarde geeft in duidelijke taal
Hiermee opnieuw een schokkend noodsignaal
De klap was deze keer bepaald niet lichter…

Credo

gedicht
5.0 met 1 stemmen aantal keer bekeken 6.527
De dichters weten wat zij niet weten.
Zij spreken in hun vreemde taal;
zij gaan de dood in tot het begin;
zij ontdekken leven -…
Hans Andreus16 november 2025Lees meer >

Animo begeesteren

netgedicht
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 50
Je bent in alles denkbaar
in de pot suiker in de keuken
voor de kruidentuin bij het raam
nare vergeten herinneringen…

Wanneer herfst ademt

hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 6
Blaadjes dwarrelen
zacht op vochtige paden
herfst ademt in mij
Als ochtend zich opent…
CB16 november 2025Lees meer >

1890

poëzie
4.0 met 1 stemmen aantal keer bekeken 771
Laat d' ouderwetse dichter nog zijn lier
Besnaren om het zonlicht te bezingen;
Ons, jongren, wenken hoger, beter dingen
Dan 't eeuwen reeds banale hemelvier.…

Laatste nieuws:

Het gedicht 'Zeehonden', dat Dick Voogd op 4 november 2019 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van augustus 2025 geworden op de eminente fotosite van de voortvarende fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Ga zo snel je kan naar www.dickenmirahoogenboom.nl en geniet van dit gedicht én de fraaie illustratie in de oogstmaand van 2025.
En ga met een zo geactiveerde belangstelling naar meer rubrieken op die site waar zovele foto's op staan dat je een keuze moet maken bij het aanschouwen ervan.
Redactie, 01-08-2025
Het gedicht 'In de wolken', dat Catherine Boone op 29 juli 2021 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juli 2025 geworden op de immer verrassende fotosite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Ga fluks naar www.dickenmirahoogenboom.nl en kijk uit naar dit gedicht in de zomermaand van 2025.
En ga met een gezonde belangstelling naar meer rubrieken op die site waar zovele foto's op staan die het waard zijn gezien en bewonderd te worden.
Redactie, 01-07-2025
Het gedicht 'madeliefjes', dat ria wassenaar op 23 juni 2012 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juni 2025 geworden op de inspirerende fotosite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Ga fluks naar www.dickenmirahoogenboom.nl en kijk uit naar dit gedicht in de weidemaand van 2025.
En kijk gerust naar meer rubrieken op die site naar alle foto's die getuigen van professionele fotografiekunst.
Redactie, 01-06-2025
Het gedicht 'kust', dat Yadasampati op 4 april 2017 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van mei 2025 geworden op de aantrekkelijke fotosite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Ga met enige regelmaat naar www.dickenmirahoogenboom.nl en kijk uit naar dit gedicht in de bloeimaand van 2025.
En kijk verder op die site naar alle foto's die getuigen van natuurliefde en fotografiekunst.
Fotoredactie, 01-05-2025
Meer laden...