inloggen

Op Voorraad

snelsonnet
2.7 met 3 stemmen aantal keer bekeken 123
Drie grote zakken Bolognese Ribbel,
Patatje Joppie en Max Naturel,
Ook Oven Baked Cheese Onion lust ik wel,
Terwijl ik gretig aan Sensations knibbel.…

Ik mag ook eens wat

gedicht
2.7 met 25 stemmen aantal keer bekeken 6.350
Een nieuwe, oude tafel heeft ze
zegt ze. Wil ik niet komen kijken?
Vanwaar en sinds wanneer dit idee
dat ik me zozeer voor tafels interesseer?…
Hans Mirck5 november 2025Lees meer >

Speech

netgedicht
2.5 met 2 stemmen aantal keer bekeken 42
Zolang de embouchure
van de 'yes we can' smile
goed staat
en de manometer…

Spijtmoeders, spijtvaders, spijtouders, spijt kinderen

hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 19
Laten we met die laatste beginnen
ik ben een spijtkind:
had niet geboren willen worden
steek en stak dat ook niet onder stoelen of banken…

En dit wilde ik u zeggen...

poëzie
2.8 met 19 stemmen aantal keer bekeken 3.415
En dit wilde ik u zeggen:
Voel mijn hart!
Het is het hart eens mans, zo vaak gebroken,
maar toch herrezen boven ramp en smart…

Laatste nieuws:

Het gedicht 'waterval', dat inzender Johan Grave op 16 juni 2002 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van april 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Surf er in deze paasmaand heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor ontroerende foto's der natuur!

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 01-04-2023
Het gedicht 'Zacht licht in maart', dat inzender Dieho op 13 maart 2016 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van maart 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Surf er heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor prachtige natuurfoto's!

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 01-03-2023
Het gedicht 'zoals de winterzon', dat inzender Bert van der Linden op 23 februari 2005 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van februari 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Surf er in de kortste maand van 2023 heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor een een staaltje topfoto's van deze twee natuurfotografen!

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 01-02-2023
Het gedicht 'Deze Wereld', dat inzendster Wilma Dekker op 1 augustus 2014 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van januari 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Surf er in de eerste maand van 2023 heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor een een staaltje topfoto's van deze twee natuurfotografen!

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 31-12-2022
Meer laden...