inloggen

Voetbalkoorts

snelsonnet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 50
Patiënt: “Ik hou zo van ze…., allemaal,
Als ze het veld betreden…., al die namen,
Hoe ze bewegen…., met hun sportlichamen,
Dan gun ik elke speelster een bokaal.”…

Een vlieg die een toneelstuk speelt

gedicht
2.5 met 33 stemmen aantal keer bekeken 16.174
Een vlieg die een toneelstuk speelt
klopt aan en ja hoor hij mag binnen komen
wordt door de butler opengedaan.
Jaren ervaring van de vliegentemmer gaan hier in…

Exploratie

netgedicht
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 47
Wie nieuwsgierig Taal tegemoet treedt,
vindt na wat schermutseling
de ware aard van zijn bedoelingen.
Natuurlijk roert zich dan de Smaak.…
K.BLZ.16 juli 2025Lees meer >

Punk

hartenkreet
3.7 met 3 stemmen aantal keer bekeken 38
Zo zacht
Haar fijne lach
Zo zacht
Ging die heen…
beninga15 juli 2025Lees meer >

Wanneer door 's werelds Licht de blindgeboren jongen

poëzie
3.9 met 7 stemmen aantal keer bekeken 4.788
Wanneer door 's werelds Licht de blindgeboren jongen
Gezicht verkreeg, hij stond verwonderd en bedeesd.
Beweging, verwe, stal van plant, van mens, van beest
Verbluften zijn gedacht' en liefelijk besprongen.…

Laatste nieuws:

Het gedicht 'Grootgrutto's', dat wijlen Albert Weijman op 30 september 2016 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juni 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Surf er in deze eerste zomermaand heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor indrukwekkende foto's der natuur!

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 01-06-2023
Het gedicht 'De natuur', dat inzender Dick Voogd op 1 juli 2019 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van mei 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Surf er in deze bloeimaand heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor indrukwekkende foto's der natuur!

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 02-05-2023
De dichteres Iduna Paalman (Rolde, 1991) heeft met haar bundel 'Bewijs van bewaring' de J.C. Bloem-poëzieprijs gewonnen.

De J.C. Bloem-poëzieprijs is een tweejaarlijkse bekroning voor de tweede geschreven bundel van een Nederlandstalige dichter met als doel dat de continuïteit van het dichterlijke talent gepromoot wordt. Aan de onderscheiding is een geldbedrag van 2500 euro gekoppeld, beschikbaar gesteld door de gemeente Steenwijkerland, waar de dichter Jacques Bloem (1887-1966) de laatste jaren van zijn leven heeft gesleten.
Redactie, 22-04-2023
Het gedicht 'waterval', dat inzender Johan Grave op 16 juni 2002 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van april 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Surf er in deze paasmaand heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor ontroerende foto's der natuur!

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 01-04-2023
Meer laden...