inloggen

Advies op maat

snelsonnet
4.1 met 8 stemmen aantal keer bekeken 52
Als ik contact met buitenlanders had
en zij naar Hollands mooiste plekjes vroegen,
heb ik die mensen altijd met genoegen
gewezen op ons fraaie Pieterpad.…

Er zit geloof

gedicht
4.0 met 2 stemmen aantal keer bekeken 34
Er zit geloof in denken dat
voor ons nog
iets te zeggen valt
we kozen liefde…

Afrika's jamboree

netgedicht
2.0 met 1 stemmen aantal keer bekeken 17
De wereld was drie weken lang
van slag
het zag westafrikaanse blauwe haaien
zelfs tegen spanje haast victorie kraaien…

Samenhang

hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 7
Het ligt niet voor de hand,
Het ligt ook niet op straat,
Het ligt ook niet aan haar,
Het ligt aan mijn verstand.…

Hier moet en zult gij zwijgen

poëzie
4.0 met 1 stemmen aantal keer bekeken 791
Hier moet en zult gij zwijgen
o gij, waar geen van weet,
een poosje zwijgen en slapen,
mijn Leed!…

Laatste nieuws:

Het gedicht ''t Lieveheersbeestje', dat onze gewaardeerde inzender Han Messie op 24 juli 2025 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juli 2026 geworden op de natuurfoto-site van de vakkundige natuurfotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga in deze zonovergoten julimaand naar de inspirerende website www.dickenmirahoogenboom.com en lees dit natuurgedicht én besteed ook even aandacht aan de foto, die het gedicht zo passend illustreert.
Fotoredacteur, 01-07-2026
Het gedicht 'vlinderdans', dat Ria op 7 juni 2007 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juni 2026 geworden op de natuurfoto-site van de verrassende natuurfotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga in deze warme junimaand naar de hartverwarmende website www.dickenmirahoogenboom.com en lees dit natuurgedicht én bewonder de foto, die het gedicht mooi illustreert.
Redactie, 01-06-2026
Het gedicht 'gas', dat Adriaan van Dam op 17 maart 2015 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van mei 2026 geworden op de natuurfoto-site van de voortvarende fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga in deze mooie meimaand naar de allerminst droge website www.dickenmirahoogenboom.com en lees dit nog steeds actuele gedicht én bekijk de toepasselijke foto, die het gedicht siert.
Redactie, 01-05-2026
Het gedicht 'waterval', dat john grave op 16 juni 2002 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van april 2026 geworden op de natuurfoto-site van de immer actieve fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga eens naar de site www.dickenmirahoogenboom.com en lees dit korte gedicht én bekijk de voortreffelijke foto, die het gedicht treffend illustreert.
Redactie, 01-04-2026
Meer laden...