Heerlijk avondje
snelsonnet
3.0 met 1 stemmen
84 Vanavond klopt die ouwe zak weer aan
Waarmee zal hij ons deze keer verblijden
Of komt Piet met de roede ons kastijden
Voor wat we dit jaar hebben fout gedaan…
Sinterklaas incognito
gedicht
2.4 met 1566 stemmen
112.842 In Amsterdam kwam Sinterklaas
een keer incognito:
geen tabbaard om geen mijter op;
hij kwam er maar es zo,…
Niet vergeten (Fecisti nos ad Te et inquietum est cor nostrum, donec requiescat in Te, “Augustinus”) Voor L
netgedicht
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
8 Het slenteren doorheen vale novemberdagen,
gebukt onder grijze wolken met vroege avonden,
wordt de zomerpoort gesloten weergevonden…
SLIJMERDS
hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
11 Ben ik een slijmerd
in figuurlijke zin ?
dat laat ik aan anderen over
zal het zeker wel een keer hebben ingezet!…
Gedichtje van Sint Niklaas
poëzie
3.6 met 64 stemmen
10.959 Sint Niklaas
appelbaas
uit het land van Waas
heilige Paus…
Laatste nieuws:
Het gedicht 'Waddenzee', dat wijlen Albert Weijman 18 04 2018 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van maart 2024 geworden op de fraaie natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf naar dit gedicht in deze lentemaand van het op gang gekomen jaar 2024 en zoek, als je van de natuur houdt, op die site ook naar andere bewonderenswaardige foto's!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nlRedactie, 01-03-2024
Het gedicht 'Als alle eenden', dat inzender Anton van Amerongen 31 januari 2006 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van februari 2024 geworden op de mooie natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf naar dit gedicht in deze lange sprokkelmaand van het op gang komende jaar 2024 en zoek, als je gevoel voor kunst en natuur hebt, op die site ook naar andere bewonderenswaardige plaatjes!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nlFotoredactie, 01-02-2024
Het gedicht 'op tijd', dat inzendster Joseline Bakx 3 maart 2018 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van januari 2024 geworden op de mooie natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf naar dit gedicht in de eerste maand van het veel belovende jaar 2024 en bezoek, als je tijd en zin hebt, op die site ook andere bewonderenswaardige plekjes!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nlFotoredactie, 01-01-2024
De Redactie wenst medewerkers, inzenders en bezoekers een gezond, gelukkig 2024!Redactie, 01-01-2024
Bezig met laden
Meer laden...