Een redelijke eis
snelsonnet
4.0 met 2 stemmen
49 De snelsonnettendichters hier zijn heren
Al is qua gender poëzie neutraal
Ik mis hier nog het prangende verhaal
Dat Dolle Mina’s nu doet demonstreren.…
Illegaal
gedicht
3.2 met 91 stemmen
20.487 Hun huid geschramd
aan prikkeldraad en scherven
hun ziel gekneusd
hun vlees gekooid…
Waar takken ademen
netgedicht
3.0 met 1 stemmen
17 Takken vol adem
regen rust op oude schors
stilte draagt het licht
Langzaam opent de…
Ik vraag je: vraag me niets
hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
6 Als ik iets of wat zeg
of vertel, voordraag
vraag ik niets
ook niet als…
SONNET
poëzie
4.0 met 6 stemmen
1.921 Ik ben in eenzaamheid niet meer alleen,
Want waar mijn ogen langs de wanden dwalen
Schemert uw lach daarheen. Ontelbre malen
Hoor ik in 't klokgetik uw voeten treên.…
Laatste nieuws:
Beste lieve geachte lezers!
Mijn derde lightversebundel, ‘Puntig licht’, is uitgekomen!
Dit feestelijke boek bevat maar liefst 100 nieuwe, luchtige gedichten.
De onderwerpen zijn divers: van kunst tot vakantie, van lockdown tot mei, van wandelende tak tot kamasoetra.
Daarnaast jongleer ik met een verrassende diversiteit aan versvormen.
'Puntig licht' is evenals de vorige lightversebundels rijkelijk in kleur geïllustreerd.
Ruim 40 afbeeldingen maken de bundel extra aantrekkelijk.
In het voorwoord schreef niemand minder dan Frank van Pamelen over mijn gedichten: 'Ik heb inmiddels heel wat werk van haar tot mij genomen, en steevast gaat dat gepaard met een gelukzalige glimlach'.
'Puntig licht' is rechtstreeks te bestellen via DEZE LINK
Natuurlijk is het boek ook via elke zichzelf respecterende boekwinkel aan te schaffen
Inge Boulonois: ‘Puntig licht’ (MijnBestseller, 2022)
ISBN 9789403612492, 124 blz. € 23,50Inge Boulonois, 24-09-2022
Het gedicht 'Zonnebloem', dat inzender Roland Hainje op 13 januari 2006 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van september 2022 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er in deze nu nog warme maand september heen via de maandrubrieken en bewonder ook elders op deze site het esthetisch zo uitdagende werk van deze twee fotografen!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nlRedactie, 01-09-2022
Het gedicht 'ogenblik', dat inzender Frans Schuit op 27 september 2005 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van augustus 2022 geworden op de uitgebreide natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er in deze laatste zomermaand augustus (waarin de natuur volledig tot bloei is gekomen) heen via de maandrubrieken en bewonder ook elders op deze site het esthetisch zo geslaagde werk van deze twee fotografen!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nlFotoredactie, 01-08-2022
Al sinds 2013 plaatst Linda HS gedichten op onze site. Haar dichtbundel met deze gedichten is nu uitgegeven. De gedichten zijn veelzijdig en gaan over het leven en "overleven."
Haar dichtbundel heet: "Alles draait toch om het leven!" en is te verkrijgen bij boekscout.nl onder haar naam Linda Schoemaker.Boekenredactie, 01-08-2022
Bezig met laden
Meer laden...