Geenocide
snelsonnet
2.9 met 9 stemmen
95 Die Joden zijn in Gaza lekker bezig
Het hele volk moet daar worden vermoord
Hup naar de Filistijnen met dat soort
Een lege vlakte, niemand meer aanwezig…
Achter glas
gedicht
2.2 met 209 stemmen
60.758 Jij wil de kathedralen van de taal
zes letters gotische liefde achter
gebrandschilderde ramen
daarin zie ik ontstaan…
Waanzinnige radeloosheid
netgedicht
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
19 Hij zag jouw zielige gezicht
in waanzinnige radeloosheid
tussen wollige wolkenkastelen
en lichtgevende luchtspiegelingen…
Ze heeft een hartinfarct gehad
hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
5 Ze heeft een hartinfarct gehad
ze gaan haar nu dotteren
ze is 82 en te zwak voor een operatie
zal ze het halen?…
CAVE CANEM
poëzie
3.4 met 15 stemmen
3.184 Het hondgeblaf verstomme op aarde!
Elk mens, één kind heeft groter waarde
Dan al die „trouwe honden” saam.
Eén dolle hond doet in zijn woeden…
Laatste nieuws:
Het gedicht 'Deze Wereld', dat inzendster Wilma Dekker op 1 augustus 2014 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van januari 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er in de eerste maand van 2023 heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor een een staaltje topfoto's van deze twee natuurfotografen!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nlFotoredactie, 31-12-2022
Sinds januari 2003 plaats ik mijn gedichten op gedichten.nl.
En wel omdat ik het een fijne en aantrekkelijke site vind.
Om er zelf te plaatsen én om er gedichten van anderen te lezen.
Ik breng er dagelijks bezoekjes.
Er staan inmiddels 289 van mijn eigen gedichten op de site.
Nu heb ik onlangs mijn 4e en mijn 5e gedichtenbundel uitgegeven.
Een bundel - getiteld UIT DE KNOP - met natuur- en liefdesgedichten, versjes, tanka’s, ollekebollekes, enkele limericks en div. andere gedichten, 107 pagina’s tellend.
En een haikubundel - getiteld VUURVLINDERTJES - met haiku’s, senryu’s en tanka’s, 109 pagina’s tellend.
De bundels zijn te bestellen via shopmybooks: www.shopmybooks.com/BE/nl/books?query=ettina
én via mijn eigen e-mailadres: ettinafleuriseren@hotmail.com Ettina J. Hansen, 31-12-2022
Het gedicht 'Waterval', dat inzendster Ditheke op 20 januari 2003 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van december 2022 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er in de wintermaand december heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor een verhelderend zicht op de foto's van deze twee natuurfotografen!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nlFotoredactie, 01-12-2022
Het gedicht 'Hebzucht', dat inzender Jan A. Jansen op 18 juli 2021 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van november 2022 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er in de nevelmaand november heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site voor een helder zicht op de foto's van deze twee natuurfotografen!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nlFotoredactie, 01-11-2022
Bezig met laden
Meer laden...