Hartenwens
snelsonnet
4.2 met 4 stemmen
4 Je vindt je troost bij wie je dierbaar zijn
als jouw bestaan in duigen is gevallen.
We zijn het eens daarover met z’n allen:
je naasten helpen je bij leed en pijn.…
Lullopertje
gedicht
4.2 met 70 stemmen
13.244 ‘k Was ied’re wedstrijd weer de droefste van het veld
en liep neerslachtig wat van achteren naar voren.
Er was geen grasspriet of ik had hem al geteld,
En ‘k wist bij god niet of we wonnen of verloren.…
Tussen hart N wens
netgedicht
2.5 met 2 stemmen
7 Los van de content
oftewel de inhoud
- met lidwoord, laten wij dat
niet vergeten -…
De architectuur van de scheiding
hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
3 Een wit spoor op de drempel,
onherroepelijk als een oordeel.
Buiten trilt de leegte van het ongeborene,
binnen telt de klok de polsslag van de vrees.…
Zaadmaand.
poëzie
5.0 met 1 stemmen
1.598 Daar stond een late zonnebloem
te sterven in de leste zon,
en niemand in de wereld
die haar nog helpen kon.…
Laatste nieuws:
Er bleek een aantal accounts gecompromitteerd te zijn dus zijn wachtwoorden door mij gereset.
Je kunt via de wachtwoordresetfunctie een nieuw wachtwoord aanvragen als je niet meer kunt inloggen:
www.gedichten.nl/wachtwoord.php
Ik hoopt dat het gaat lukken!Webtechnicus, 18-09-2012
Naar aanleiding van klachten over ten onrechte gegeven cijfers hebben we een nieuw systeem geïntroduceerd waarbij je je eerst moet inloggen om een cijfer te kunnen geven.
We hopen hierdoor een beter zicht te krijgen op wie het cijfersysteem probeert te ondermijnen waarna we eventueel een passende maatregel kunnen nemen.
Een aantal gegeven cijfers waarbij gerede twijfels bestonden hebben we laten verwijderen.Redactie, 18-07-2012
De populaire dichter en schrijver Rutger Kopland (77) is in zijn woonplaats Glimmen overleden.
Rutger Kopland is het pseudoniem van de in 1934 geboren R.H. van den Hoofdakker.
In 1966 debuteerde Kopland met de bundel Onder het vee. In 1988 won hij de P.C. Hooft-prijs voor zijn gehele oeuvre en tien jaar later de VSB Poëzieprijs.
Ook ontving hij twee eredoctoraten, voor zowel zijn kunst als zijn wetenschappelijke prestaties. Kopland was psychiater, gespecialiseerd op het gebied van depressies.
Ooit werd Kopland uitverkoren als Dichter des Vaderlands, maar hij liet die eer aan zich voorbij gaan.
Ook paste hij voor een koninklijke onderscheiding. ''Mensen die krom liggen voor het buurthuis of zich belangeloos inzetten voor de lokale sportclub verdienen een lintje", zei Kopland in 2005. ''Kunstenaars moeten daar buiten blijven. Die hebben hun eigen circuit waarin mensen geëerd worden. Wat dat betreft heb ik zelf geen klagen".Redactie, 15-07-2012
Net als het tabblad poëzie is ook het tabblad gedichten gedurende de vakantieperiode gesloten.
Van 15 juli tot 1 september a.s. wordt er dagelijks geen nieuwe bijdrage geplaatst. Uiteraard blijven de geplaatste gedichten wel te lezen.
Wij wensen onze lezers een mooie tijd.
Redactie tabblad Gedichten.redactie, 12-07-2012
Bezig met laden
Meer laden...