inloggen

Tussen crisis en stembus

snelsonnet
5.0 met 1 stemmen aantal keer bekeken 14
De nasleep van een kabinet dat viel:
ministersposten moeten weer verdeeld,
wie is voor welk beleidsterrein in beeld?
Het meest begeerde baantje is asiel.…

ze kende het huis niet

gedicht
2.0 met 13 stemmen aantal keer bekeken 7.579
ze kende het huis niet
voor ze hier kwam
alleen van een foto in de krant
waar de schrijfster die er woont…

Vertrouwde gelijkenis

netgedicht
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 13
De boeiende film wil ik geloven
in mijn heilig harnas van goede zeden
laat ik mezelf in het spiegelbeeld
van het gedicht verdwijnen ?…

Waar het blauw zich hecht

hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 11
Blauw kleeft aan de grond
stil fluistert wind haar verhaal
herinnering blijft
Onder het riet, tussen slootwal en…
CB9 juni 2025Lees meer >

Ritornellen I

poëzie
3.0 met 4 stemmen aantal keer bekeken 1.363
En vraagt gij nu: ‘Wie leerde u rijmen, dichten?’ -
Ik laat niet lang u op het antwoord wachten....
Uw ogen zijn het, die mijn geest verlichtten!…

Laatste nieuws:

Het gedicht 'Regen', dat Dick Voogd 8 december 2019 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van augustus 2024 geworden op de magnifieke natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl

Surf naar dit gedicht in deze oogstmaand van 2024. Andere geslaagde foto's vinden op die site kost geen enkele moeite!
Redactie, 02-08-2024
Het gedicht 'De roep van de stem', dat Rob van Tol 3 februari 2022 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juli 2024 geworden op de artistieke natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Surf naar dit gedicht in deze zomermaand van 2024 en zoek, als je van natuurverschijnselen houdt, op die site ook naar andere geslaagde foto's!
Redactie, 01-07-2024
Het gedicht 'Storm', dat Brigitta 5 april 2003 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juni 2024 geworden op de artistieke natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Surf naar dit gedicht in deze bloeimaand van 2024 en zoek, als je van natuurverschijnselen houdt, op die site ook naar andere geslaagde foto's!
Redactie, 01-06-2024
Het gedicht 'Reiger', dat Gerard Vlaar 26 februari 2007 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van mei 2024 geworden op de artistieke natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom. htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Surf naar dit gedicht in deze bloeimaand van 2024 en zoek, als je van vogels en planten en bloemen (b.v. hun foto's in Griekenland!) houdt, op die site ook naar andere getalenteerde foto's!
Redactie, 02-05-2024
Meer laden...