inloggen

Een moedig feit

snelsonnet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 34
Verstoring van een raadsvergadering
Een motie bleek geen meerderheid te halen
De omgangsvormen in collegezalen
Geraakten daardoor flink in het geding…

Naar psalm 49

gedicht
2.7 met 9 stemmen aantal keer bekeken 6.225
Is dit wijsheid?
Zal dít het akoord overstemmen
van de snaren van mijn hart
wanneer ik naar u hoor en mijn hart…

Het licht blijft langer hangen

netgedicht
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 7
Licht blijft hangen nu
zachte stilte omarmt mij
hart zoekt eigen rust
Soms lijkt het of avond…
CB19 juli 2025Lees meer >

SPRINGBALSEMIEN

hartenkreet
2.0 met 1 stemmen aantal keer bekeken 25
Oud wit, jong roze
bloeien door elkaar; beide
glanzen vol zonlicht.

Laatste nieuws:

Het gedicht 'Landschap', dat Gust Adriaense op 1 maart 2008 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juli 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Surf er in deze prachtige zomermaand heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site op zoek naar steeds weer nieuwe foto's der natuur!

www.dickenmirahoogenboom.nl
Redactie, 03-07-2023
Alara Adilow is de 36ste winnaar van de C. Buddingh'-prijs voor het beste poëziedebuut van 2022.
De Amsterdamse dichteres krijgt de prijs voor haar bundel 'Mythen en stoplichten'.
'Een bundel die een universum schept dat woekert, krimpt, sterft en zichzelf opnieuw uitvindt', aldus de jury.
Redactie, 12-06-2023
Het gedicht 'Grootgrutto's', dat wijlen Albert Weijman op 30 september 2016 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juni 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Surf er in deze eerste zomermaand heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor indrukwekkende foto's der natuur!

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 01-06-2023
Het gedicht 'De natuur', dat inzender Dick Voogd op 1 juli 2019 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van mei 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Surf er in deze bloeimaand heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor indrukwekkende foto's der natuur!

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 02-05-2023
Meer laden...