inloggen

Lieve Mona

snelsonnet
3.0 met 1 stemmen aantal keer bekeken 81
We wilden eindelijk ons huis verbouwen,
De kosten waren op een ton begroot,
Maar toen moest ook de kelder en de goot,
En alles liep volledig uit de klauwen.…

Al onze goede bedoelingen ten spijt

gedicht
3.9 met 72 stemmen aantal keer bekeken 28.751
het jonge vogeltje dat wij verloren
wanen in het lage dichte struikgewas,
trachten te vinden, in de vaste overtuiging
het te redden van een zekere verstrengelingsdood,…
Willem Thies19 november 2025Lees meer >

Het begint met tover

netgedicht
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 2
De kinderen vragen waarom
we wonen waar we wonen
hoe we zijn gekomen
aan de antieke lamp, en waarom…
Zywa19 november 2025Lees meer >

Blinde machtswellust

hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 2
Op deez mooie aardkloot
Ik nu al een tijdje rondwaar,
Is het verre van pais en vree,…
Joris Olivier19 november 2025Lees meer >

Het veenkoloniaal volkslied

poëzie
4.4 met 5 stemmen aantal keer bekeken 2.486
Wild en woest en ledig
Was het ruwe veen,
Slechts de heide vlocht er
Kransen overheen.…

Laatste nieuws:

De site wordt vanaf dit weekeinde gehost bij een andere provider.
Niet uit te sluiten is dat er (kleine) storingen optreden...
Redactie, 20-09-2025
Het gedicht 'De IJsvogel', dat Jareru op5 juni 2011 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van september 2025 geworden op de interessante fotosite van de gemotiveerde fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Ga kijken op de site www.dickenmirahoogenboom.nl en geniet van dit gedicht én de fraaie illustratie in de herfstmaand van 2025.
En ga met een zo geactiveerde belangstelling naar meer rubrieken op die site waar zovele foto's op staan dat je een keuze moet maken bij het aanschouwen ervan.
Redactie, 01-09-2025
Het gedicht 'Zeehonden', dat Dick Voogd op 4 november 2019 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van augustus 2025 geworden op de eminente fotosite van de voortvarende fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Ga zo snel je kan naar www.dickenmirahoogenboom.nl en geniet van dit gedicht én de fraaie illustratie in de oogstmaand van 2025.
En ga met een zo geactiveerde belangstelling naar meer rubrieken op die site waar zovele foto's op staan dat je een keuze moet maken bij het aanschouwen ervan.
Redactie, 01-08-2025
Het gedicht 'In de wolken', dat Catherine Boone op 29 juli 2021 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juli 2025 geworden op de immer verrassende fotosite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Ga fluks naar www.dickenmirahoogenboom.nl en kijk uit naar dit gedicht in de zomermaand van 2025.
En ga met een gezonde belangstelling naar meer rubrieken op die site waar zovele foto's op staan die het waard zijn gezien en bewonderd te worden.
Redactie, 01-07-2025
Meer laden...