inloggen

Cultuurschok

snelsonnet
2.0 met 2 stemmen aantal keer bekeken 63
Het Koninklijk Concertgebouw ziet liever
Geen Joodse mensen op hun planken staan
Het Chanoukaconcert is van de baan
Ze worden daar niet in- maar exclusiever…

De accordeon

gedicht
2.6 met 13 stemmen aantal keer bekeken 708
Je lippen tintelen van roomijs
er staat een accordeon te liften.
Alles heet naar streken,
twee donkere kinderen…

Ad nauseam

netgedicht
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 4
Mijn vermoeide gelaat kraakt
Bij elke zucht die ik slaak
Ontdaan van mijn jeugdige moed…
H Freie7 november 2025Lees meer >

Mijn pen

hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 10
Veel te lang lag hij al aan de kant
Eindelijk heb ik hem nu weer in de hand
Al een jaar niks meer geschreven
Waar was mijn inspiratie toch gebleven…
Linda HS7 november 2025Lees meer >

STERVEN

poëzie
3.3 met 14 stemmen aantal keer bekeken 4.345
Necessitas mori
Ik moet allichte entwat gaan doen,
dat, dravensmoe en drillens,
och arme, ik nooit en deed, en dat…

Laatste nieuws:

Het gedicht 'Opwekking', dat vaste inzender Han Messie op 21 november 2022 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van oktober 2023 geworden op de excellente natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Surf er in deze zaaimaand heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken naar steeds nieuwe natuurfoto's !

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 01-10-2023
Het gedicht 'Over, ik zag twee beren', dat J. Quekel op 15 augustus 2012 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van september 2023 geworden op onze favoriete natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Surf er in deze maand waarin de herfst begint heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken naar steeds weer nieuwe foto's der natuur!

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 05-09-2023
Het gedicht 'Orchidee', dat Willem B. Thijssen op 1 maart 2016 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van augustus 2023 geworden op de veel bezochte natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Surf er in deze vruchtbare oogstmaand heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor steeds weer nieuwe foto's der natuur!

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 01-08-2023
Het gedicht 'Landschap', dat Gust Adriaense op 1 maart 2008 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juli 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Surf er in deze prachtige zomermaand heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site op zoek naar steeds weer nieuwe foto's der natuur!

www.dickenmirahoogenboom.nl
Redactie, 03-07-2023
Meer laden...