Slecht te combineren
snelsonnet
3.4 met 7 stemmen
80 Je doet geen mayo op gestoofde peren
Geen slagroom op gebonden erwtensoep
Zet Douwe Bob niet in een meidengroep
Soms zijn de dingen slecht te combineren…
Waf Waf Waf
gedicht
2.3 met 50 stemmen
31.190 Leg de ketting klaar en hark mij tegen draad van
kokkelgeur, het ganzeëi moet stuk voor stuk
gezwellen. Toe maar, bekakkelei wat bokbederft, jij
stropop volle maan. Je lazerij nu pruimsteen en…
mijn kind mijn lieve kind
netgedicht
1.0 met 1 stemmen
23 mijn kind mijn lieve kind
jij bent bang dat de dood op zolder woont
dat het een wezen is die jou grijpen zal
mijn kind mijn lieve kind…
Afgunst en Jaloezie op Danny van Strien
hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
5 Afgunst en Jaloezie op Danny van Strien
Het duurt nu al lang
En dat maakt bang
Er wordt altijd over je geschreven en gesproken…
Het borelingske
poëzie
3.1 met 11 stemmen
3.179 Zijn tandeloze mond
lacht lieflijk; ongewonnen
zo is het woord hem nog,
en 't weten onbegonnen…
Laatste nieuws:
De site wordt vanaf dit weekeinde gehost bij een andere provider.
Niet uit te sluiten is dat er (kleine) storingen optreden...Redactie, 20-09-2025
Het gedicht 'De IJsvogel', dat Jareru op5 juni 2011 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van september 2025 geworden op de interessante fotosite van de gemotiveerde fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga kijken op de site www.dickenmirahoogenboom.nl en geniet van dit gedicht én de fraaie illustratie in de herfstmaand van 2025.
En ga met een zo geactiveerde belangstelling naar meer rubrieken op die site waar zovele foto's op staan dat je een keuze moet maken bij het aanschouwen ervan.Redactie, 01-09-2025
Het gedicht 'Zeehonden', dat Dick Voogd op 4 november 2019 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van augustus 2025 geworden op de eminente fotosite van de voortvarende fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga zo snel je kan naar www.dickenmirahoogenboom.nl en geniet van dit gedicht én de fraaie illustratie in de oogstmaand van 2025.
En ga met een zo geactiveerde belangstelling naar meer rubrieken op die site waar zovele foto's op staan dat je een keuze moet maken bij het aanschouwen ervan.Redactie, 01-08-2025
Het gedicht 'In de wolken', dat Catherine Boone op 29 juli 2021 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juli 2025 geworden op de immer verrassende fotosite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga fluks naar www.dickenmirahoogenboom.nl en kijk uit naar dit gedicht in de zomermaand van 2025.
En ga met een gezonde belangstelling naar meer rubrieken op die site waar zovele foto's op staan die het waard zijn gezien en bewonderd te worden.Redactie, 01-07-2025
Bezig met laden
Meer laden...