Slecht te combineren
snelsonnet
3.4 met 7 stemmen
89 Je doet geen mayo op gestoofde peren
Geen slagroom op gebonden erwtensoep
Zet Douwe Bob niet in een meidengroep
Soms zijn de dingen slecht te combineren…
Waf Waf Waf
gedicht
2.3 met 50 stemmen
31.196 Leg de ketting klaar en hark mij tegen draad van
kokkelgeur, het ganzeëi moet stuk voor stuk
gezwellen. Toe maar, bekakkelei wat bokbederft, jij
stropop volle maan. Je lazerij nu pruimsteen en…
mijn kind mijn lieve kind
netgedicht
2.5 met 2 stemmen
49 mijn kind mijn lieve kind
jij bent bang dat de dood op zolder woont
dat het een wezen is dat jou grijpen zal
mijn kind mijn lieve kind…
IN HET HIERNAMAALS STARTTE VIOLA HOLTS 5 UUR SHOW WEER!!
hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
2 Als iets aansluit op mijn thema
'Hoe dood en dan daarnamaals'
wat ik schrijf onder pseudoniem
is het, het verlijden, het wegglijden…
Het borelingske
poëzie
3.1 met 11 stemmen
3.180 Zijn tandeloze mond
lacht lieflijk; ongewonnen
zo is het woord hem nog,
en 't weten onbegonnen…
Laatste nieuws:
Het gedicht 'Opwekking', dat vaste inzender Han Messie op 21 november 2022 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van oktober 2023 geworden op de excellente natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er in deze zaaimaand heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken naar steeds nieuwe natuurfoto's !
htts://www.dickenmirahoogenboom.nlFotoredactie, 01-10-2023
Het gedicht 'Over, ik zag twee beren', dat J. Quekel op 15 augustus 2012 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van september 2023 geworden op onze favoriete natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er in deze maand waarin de herfst begint heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken naar steeds weer nieuwe foto's der natuur!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nlFotoredactie, 05-09-2023
Het gedicht 'Orchidee', dat Willem B. Thijssen op 1 maart 2016 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van augustus 2023 geworden op de veel bezochte natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er in deze vruchtbare oogstmaand heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor steeds weer nieuwe foto's der natuur!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nlFotoredactie, 01-08-2023
Het gedicht 'Landschap', dat Gust Adriaense op 1 maart 2008 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juli 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er in deze prachtige zomermaand heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site op zoek naar steeds weer nieuwe foto's der natuur!
www.dickenmirahoogenboom.nlRedactie, 03-07-2023
Bezig met laden
Meer laden...