Turks fruit
snelsonnet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
37 Goddank heb ik Turkije overleefd,
Ik heb er niet één paddenstoel gegeten,
En straatverkopers mijd ik als de neten,
De kans is groot dat men je daar vergeeft.…
Hand
gedicht
3.0 met 20 stemmen
6.831 Toen er een hand uit de kast stak, niet opdringerig, eerder
bijna verlegen, traag kantelend in het bleke licht, nam ik
een stoel en moest even gaan zitten. Ik overdacht het
bestaan, het ritme ervan, de pitloze weekte, en besloot de…
Inedia bonedia breatharia
netgedicht
3.0 met 1 stemmen
9 Inedia het kwakzalverig
zogenaamd kwikzilverig
vermogen der lunatische herfstkorstmosnauten
heeft in kringen der vrijzinnig hervormde pranagelovigen…
GODVORMEME, IK WIL DIE EUROPESE VLAG IN DE 2E KAMER
hartenkreet
1.0 met 1 stemmen
12 Beste nieuwe 2e Kamerleden (m/v/n)
beste nieuwe voorzitter (m/m)
ik wil nu eindelijk ook de Europese vlag in de 2e Kamer…
Weemoed
poëzie
3.4 met 18 stemmen
5.266 Wat is 't nog dat mijn hart behoeft?
Wat is dit wonderlijk verdriet -
Ik voel mij doof en diep bedroefd,
En zit en zie - en weet het niet.…
Laatste nieuws:
De Redactie feliciteert Wim Meyles met zijn kampioenschap NK Light Verse 2021!Redactie, 01-11-2021
Na vele jaren op gedichten.nl gepubliceerd te hebben achtte Bert Weggemans hoog tijd om zijn eerste dichtbundel uit te brengen. 'De mens uit het beest halen' verscheen op 7 oktober 2021 bij Uitgeverij Vliedorp.
De bundel heeft een zachte omslag met daarop afgebeeld een schilderwerk van eigen hand - hemelsblauw is de kleur die het boekje siert.
De gedichten in de bundel zijn gegroepeerd rond de thema ’s Oorlog, Psychiatrie, Vrede en Liefde & Verlangen.
Het boek telt in totaal 61 pagina’s en is voor € 14 verkrijgbaar bij Boekhandel Van der Velde aan het A-kerkhof in de stad Groningen, bij Boekhandel Daan Nijman in Roden alsook bij de Primera-winkel in Marum.
Natuurlijk kunnen mensen, die in de bundel geïnteresseerd zijn, deze ook rechtstreeks bij de auteur bestellen op zijn mailadres aweggemans@online.nl
Auteur: Bert Weggemans
Uitgeverij: Vliedorp, Houwerzijl
Publicatie: oktober 2021
ISBN: 9 789460 480966Boekenredactie, 30-10-2021
Het gedicht 'de sprinkhaan en ik', dat inzender 'torromolinos' op 27 november 2007 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van oktober 2021 geworden op de voor bijna iedereen interessante natuursite van Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er in deze herfstmaand heen en geniet nu van al het fraais van deze fotografen!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nlFotoredactie, 01-10-2021
Zondag 31 oktober zal in Eetcafé Groothuise te Emmen het 5e Nederlands Kampioenschap Light Verse plaats vinden.
De juryleden (onder wie Inge Boulonois, die dinsdag op onze site het snelsonnet verzorgt) hebben o.a. Elyn Doornenbal, Niek Kalberg, Wim Meyles (de huidige kampioen van Nederland) en Bart Schmittman als finalisten aangewezen.
Begintijd: 14.00 uur.
De bundel 'Lichtvoetig V' zal dan ook gepresenteerd worden.Lichtvoetig, 18-09-2021
Bezig met laden
Meer laden...