Blesssuregolf
snelsonnet
3.5 met 2 stemmen
42 Ach, wat een drama nou voor trainer Koeman!
Voor Simons, Schouten, Memphis en De Ligt
Is geen lichamelijk herstel in zicht
Waar moet dat met Oranje straks naar toe man?…
mooi meisje van achttien
gedicht
2.5 met 20 stemmen
9.236 Zorro zingt voor een mooi meisje van achttien dat veel naar de televisie kijkt met een zak chips op tafel
Op de bank
met afstandsbediening in je rechter-,
afstandsbediening in je linkerhand.…
Verdwaalde vlinder
netgedicht
2.0 met 3 stemmen
62 Verdwaalde vlinder
draagt stilte tussen vleugels
en vindt geen wind mee
Onder het zachte ochtend-…
Het open vlak
hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
14 zenders spuwen harde vectoren over de kaart
het lexicon marcheert in haakse lijnen
een raster van claims bezet de ruimte
clash van doctrines in dwingende cadans…
Fragmenten II
poëzie
3.8 met 13 stemmen
3.224 Ik heb al wat
Ik bezat
Mijn enige schat,
Mijn groot hart gegeven.…
Laatste nieuws:
Het gedicht 'Orchidee', dat Willem B. Thijssen op 1 maart 2016 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van augustus 2023 geworden op de veel bezochte natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er in deze vruchtbare oogstmaand heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor steeds weer nieuwe foto's der natuur!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nlFotoredactie, 01-08-2023
Het gedicht 'Landschap', dat Gust Adriaense op 1 maart 2008 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juli 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er in deze prachtige zomermaand heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site op zoek naar steeds weer nieuwe foto's der natuur!
www.dickenmirahoogenboom.nlRedactie, 03-07-2023
Alara Adilow is de 36ste winnaar van de C. Buddingh'-prijs voor het beste poëziedebuut van 2022.
De Amsterdamse dichteres krijgt de prijs voor haar bundel 'Mythen en stoplichten'.
'Een bundel die een universum schept dat woekert, krimpt, sterft en zichzelf opnieuw uitvindt', aldus de jury.Redactie, 12-06-2023
Het gedicht 'Grootgrutto's', dat wijlen Albert Weijman op 30 september 2016 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juni 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er in deze eerste zomermaand heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor indrukwekkende foto's der natuur!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nlFotoredactie, 01-06-2023
Bezig met laden
Meer laden...