Turks fruit
snelsonnet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
25 Goddank heb ik Turkije overleefd,
Ik heb er niet één paddenstoel gegeten,
En straatverkopers mijd ik als de neten,
De kans is groot dat men je daar vergeeft.…
Hand
gedicht
3.0 met 20 stemmen
6.825 Toen er een hand uit de kast stak, niet opdringerig, eerder
bijna verlegen, traag kantelend in het bleke licht, nam ik
een stoel en moest even gaan zitten. Ik overdacht het
bestaan, het ritme ervan, de pitloze weekte, en besloot de…
In het afnemende seizoen
netgedicht
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
1 Kraai op houten paal
de bessen hangen roerloos
kou ademt nabij
Als de koude, zilveren…
hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
16 Ode aan Wim Jansen
Nederlands voetbal Icoon
Een echte Feyenoorder
Maar altijd bescheiden…
Weemoed
poëzie
3.4 met 18 stemmen
5.260 Wat is 't nog dat mijn hart behoeft?
Wat is dit wonderlijk verdriet -
Ik voel mij doof en diep bedroefd,
En zit en zie - en weet het niet.…
Laatste nieuws:
Het gedicht 'Juni', dat inzender Greta Casier op 12 juni 2018 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juni 2022 geworden op de uitgebreide natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er in deze maand juni (waarin de natuur tot volle bloei is gekomen) heen via de maandrubrieken en bewonder ook elders op deze site het artistieke werk van deze twee fotografen!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nlFotoredactie, 01-06-2022
Zondag 22 mei is de jaarlijkse Driekdag.
In café De Wolthoorn, Turftorenstraat 6 te Groningen, worden herinneringen opgehaald aan het leven en werk van Driek van Wissen. Het programma (poëzie en muziek) begint om 16.00 uur. Stichting Straatpoëzie presenteert het ontwerp voor Van Wissens straatgedicht ‘Eendjes’.
Het vierregelige gedicht 'Eendjes' verdient een mooie plek in Groningen aan het Brakelplein. Stichting Straatpoëzie Groningen heeft hiervoor kunstenaar Nadeschda Broere gevraagd, die op de Driekdag haar ontwerp zal tonen.
De stichting vraagt te doneren.
Graag ondersteunen wij het verzoek van de stichting, omdat Driek een excellente medewerker van onze site was.
Wil je gedichten van hem lezen op onze site! zie www.gedichten.nl/schrijver/Driek+van+WissenRedactie, 21-05-2022
Het gedicht 'Voorjaar', dat inzender Peter Jansen op 22 februari 2008 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van mei 2022 geworden op de uitgebreide natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er in deze maand mei (waarin de natuur tot bloei komt) heen en bewonder het artistieke werk van deze twee fotografen!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nlFotoredactie, 01-05-2022
Het gedicht 'Voorjaar!', dat inzender Maria Voerman op 4 mei 2010 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van APRIL 2022 geworden op de kunstzinnige natuursite van Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er in deze maand april(waarin de natuur nog wel eens een loopje met ons allen wil nemen) van 2022 heen en bewonder het artistieke werk van deze twee fotografen!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 01-03-2022Redactie, 01-04-2022
Bezig met laden
Meer laden...