inloggen

Homo imbecillus

snelsonnet
3.6 met 7 stemmen aantal keer bekeken 169
Vervanging van ons mensenwerk gaat snel:
Excel berekent alles naar believen,
Chat GPT schrijft alle soorten brieven,
uw creatieve geest staat buitenspel.…
Wim Meyles24 november 2025Lees meer >

Mijn woorden

gedicht
2.9 met 253 stemmen aantal keer bekeken 49.064
mijn woorden
maken een wandeling.
ongebonden slenteren ze
door dit beregende dorp…

Canis lupus

netgedicht
3.0 met 1 stemmen aantal keer bekeken 19
de wolf weet dat het dader wordt
als de redeloze prooi vecht, vlucht, bevriest
zolang dat het lot van het slachtofferschap
niet kwalitatief als waar aanvaard heeft…
R.E.N.S.25 november 2025Lees meer >

De dag die altijd terugkomt

hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 6
Alle mensen in mijn dorp
glijden langs mijn huis,
als hyena’s over vlaktes,
alsof ik enkel botten ben…

Het liedje mijner kindsheid

poëzie
3.4 met 10 stemmen aantal keer bekeken 3.058
Wat in de kinderjaren
Het harte boeit en tooit,
Blijft eeuwig in 't geheugen,
En men vergeet het nooit.…

Laatste nieuws:

Het gedicht 'De IJsvogel', dat Jareru op5 juni 2011 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van september 2025 geworden op de interessante fotosite van de gemotiveerde fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Ga kijken op de site www.dickenmirahoogenboom.nl en geniet van dit gedicht én de fraaie illustratie in de herfstmaand van 2025.
En ga met een zo geactiveerde belangstelling naar meer rubrieken op die site waar zovele foto's op staan dat je een keuze moet maken bij het aanschouwen ervan.
Redactie, 01-09-2025
Het gedicht 'Zeehonden', dat Dick Voogd op 4 november 2019 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van augustus 2025 geworden op de eminente fotosite van de voortvarende fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Ga zo snel je kan naar www.dickenmirahoogenboom.nl en geniet van dit gedicht én de fraaie illustratie in de oogstmaand van 2025.
En ga met een zo geactiveerde belangstelling naar meer rubrieken op die site waar zovele foto's op staan dat je een keuze moet maken bij het aanschouwen ervan.
Redactie, 01-08-2025
Het gedicht 'In de wolken', dat Catherine Boone op 29 juli 2021 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juli 2025 geworden op de immer verrassende fotosite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Ga fluks naar www.dickenmirahoogenboom.nl en kijk uit naar dit gedicht in de zomermaand van 2025.
En ga met een gezonde belangstelling naar meer rubrieken op die site waar zovele foto's op staan die het waard zijn gezien en bewonderd te worden.
Redactie, 01-07-2025
Het gedicht 'madeliefjes', dat ria wassenaar op 23 juni 2012 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juni 2025 geworden op de inspirerende fotosite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Ga fluks naar www.dickenmirahoogenboom.nl en kijk uit naar dit gedicht in de weidemaand van 2025.
En kijk gerust naar meer rubrieken op die site naar alle foto's die getuigen van professionele fotografiekunst.
Redactie, 01-06-2025
Meer laden...