Thailand
snelsonnet
3.7 met 3 stemmen
68 In Thailand zijn veel alcoholproblemen,
De Thai is zéér aan Heineken gehecht.
Maar Thailand wordt nu ‘s middags drooggelegd,
Al moet men wél voldoende vocht innemen.…
Zei ze
gedicht
3.5 met 2 stemmen
5.806 Zei ze hadden we nieuwe ontferming
besteld wij, ze zouden die brengen,
de nieuwe ontferming, op vrijdag.
Zeggen ze vrijdag kan het op zaterdag.…
onderscheidende kraaien orakeltjes
netgedicht
2.8 met 4 stemmen
46 ik kijk
sprak de kraai
van verre naar net
even andere tekens…
LOFHARTENKREET OP GIULIAS 19E VERJAARDAG
hartenkreet
5.0 met 1 stemmen
20 LOFHARTENKREET OP GIULIA
Mijn dochter die is jarig
Giulias verjaardag
bewaardag…
Eenzaamheid.
poëzie
4.0 met 1 stemmen
778 O, eenzaamheid! O, etherbleke vlam
Die ongezien der mensen zijn verteert:
Ik heb mij niet meer van u af gekeerd
Nadat de laatste feestnacht me overkwam.…
Laatste nieuws:
Het gedicht 'Stil strand', dat Erna Kagenaar 18 april 2020 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van augustus 2020 geworden op de zich steeds opnieuw vernieuwende natuursite van Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga er nu heen en laat je in deze zomermaand verrassen!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 02-08-2020
VERS GEKRUID
Na 'Lichte en bonte gedichten' (Liverse,2015) is nu 'Vers gekruid' verschenen, de tweede lightversebundel van onze snelsonnettendichter Inge Boulonois.
Het feestelijke boek - verlucht met kleurige illustraties - bevat honderd gedichten, de beste van de laatste vijf jaar.
De onderwerpen in 'Vers gekruid' zijn aantrekkelijk divers: van wetenschap tot politiek, van muziek tot kunst, van liefde tot taal, van appetijt tot de natuur.
De dichter beperkt zich niet tot traditionele versvormen als sonnet, kwatrijn, snelsonnet, ollekebolleke en sonnettine, ook trakteert zij de lezer op pictovers en stripgedicht.
De inhoud vormt een licht verteerbare maaltijd. Inge Boulonois lardeerde de bundel rijkelijk met poëtische namen van coryfeeën als Patty Scholten, Kees Stip, Drs. P, John O-Mill, J.C. Bloem, Driek van Wissen en Annie M.G. Schmidt, door wie zij zich tot min of meer verholen lofdicht liet inspireren.
Vers gekruid, (MijnBestseller, 2020) 112 blz. € 19,50, ISBN 9789403602837
www.mijnbestseller.nl/site/index.php?r=userwebsite/index&id=inge_boulonois
Bij elke boekwinkel te bestellen!
Redactie, 31-07-2020
Het gedicht 'Op weg naar de horizon', dat Albert Weijman 7 augustus 2015 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juli 2020 geworden op de zich steeds opnieuw vernieuwende natuursite van Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga er nu heen en laat je in deze zomermaand verrassen!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 01-07-2020
Het gedicht 'Broeden voor niks?', dat An Terlouw 10 juni 2017 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juni 2020 geworden op de natuursite van Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga er nu heen!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nlFotoredactie, 01-06-2020
Bezig met laden
Meer laden...