Genieten
snelsonnet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
45 Zo’n AVG’tje is toch uit de tijd
Ga liever kapsalon of pizza eten
Daarbij zou ik het bier ook niet vergeten
Je kan gewoon genieten, zonder spijt…
Dag
gedicht
3.1 met 23 stemmen
6.883 Op het blauwgroen geribbelde
meer dobberen de watervogels over
mijn weerspiegelde gestalte;
geel riet wuift naar de schittering…
Telefoontje
netgedicht
2.0 met 1 stemmen
4 Zomaar ineens had ik iemand perongeluk gebeld
mijn mobiel, niet ik
ergens tegenaan gedrukt, gestoten?
Telefoon op videostand…
Wilders is in de wolken: asielwetten aangenomen
hartenkreet
4.0 met 1 stemmen
49 Meneer Wilders is in de wolken
zijn asielwetten zijn aangenomen
ik kijk naar Wilders z'n wolken
vraag me af: zullen ze d(r)oog blijven…
Mijn lieveke open je deurke en lach
poëzie
2.6 met 14 stemmen
2.146 Mijn lieveke open je deurke en lach
en zend tot de zon je gebed,
en een vaas met een gele mimosatak
fijn-blij voor je vensterke zet.…
Laatste nieuws:
Het gedicht 'Zonsondergang', dat Alexander v/d Zande op 19 december 2015 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van april 2025 geworden op de voortreffelijke fotosite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Bezoek www.dickenmirahoogenboom.nl en surf naar dit gedicht in de paasmaand van 2025. En kijk verder op die site uit naar jouw favoriete foto's.
Fortoredactie, 02-04-2025
Het gedicht 'Winterzon', dat Paula Hagenaars op december 2010 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van maart 2025 geworden op de fraaie fotosite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Bezoek www.dickenmirahoogenboom.nl en surf naar dit gedicht in de lentemaand van 2025. En kijk verder op deze site dan je poëtische neus lang is...Redactie, 01-03-2025
Het gedicht 'Waterval', dat Roy Orth op 9 januari 2003 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van februari 2025 geworden op de fotosite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
www.dickenmirahoogenboom.nl
Surf naar dit gedicht in deze sprokkelmaand van 2025. En geniet.Fotoredactie, 01-02-2025
Het gedicht 'Pakijs', dat onze gerenommeerde inzender K.Bladzij op 7 maart 2005 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van de eerste maand van het jaar 2025 geworden op de inspirerende fotosite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
www.dickenmirahoogenboom.nl
Surf naar dit gedicht in deze ijsmaand van 2025. Eigengemaakte foto's met verrassende voorstellingen zullen je deze eerste maand van het jaar doen genieten.Fotoredactie, 01-01-2025
Bezig met laden
Meer laden...