inloggen

Passend eerbetoon

snelsonnet
5.0 met 1 stemmen aantal keer bekeken 28
Ik was van plan een snelsonnet te schrijven
Vanwege het verscheiden van Joost Prinsen
Om deze dinsdag samen op te dinsen
Maar moet voor jullie in gebreke blijven…
Theo Danes4 november 2025Lees meer >

Elementen

gedicht
3.4 met 40 stemmen aantal keer bekeken 8.755
Ik hoor het hem nog zeggen,
mijn grootvader,
de oude wijze:
jullie mogen niet klagen,…

Semonides’ vergeten mensenspiegel (herbronning)

netgedicht
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 7
De zwijnen, vossen, honden, uit leem getrokken,
uit de zee, een ezel, wezel, merrie of aap,
de grootste miskleunen staan er niet bij,
concludeer ik geschrokken.…
R.E.N.S.4 november 2025Lees meer >

Schreeuwen in fluistering

hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 4
1.Soms
Soms wil ik mijn schedel breken.
Gedachten laten verdwalen,
langs monsters en demonen.…

Aan mijn partijgenoten

poëzie
3.9 met 21 stemmen aantal keer bekeken 3.999
Het leven schatert in de rondte
Zijn wilde waan,
Het stort van alle horizonten
Tegen ons aan!…

Laatste nieuws:

Het gedicht 'Opwekking', dat vaste inzender Han Messie op 21 november 2022 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van oktober 2023 geworden op de excellente natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Surf er in deze zaaimaand heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken naar steeds nieuwe natuurfoto's !

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 01-10-2023
Het gedicht 'Over, ik zag twee beren', dat J. Quekel op 15 augustus 2012 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van september 2023 geworden op onze favoriete natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Surf er in deze maand waarin de herfst begint heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken naar steeds weer nieuwe foto's der natuur!

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 05-09-2023
Het gedicht 'Orchidee', dat Willem B. Thijssen op 1 maart 2016 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van augustus 2023 geworden op de veel bezochte natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Surf er in deze vruchtbare oogstmaand heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor steeds weer nieuwe foto's der natuur!

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 01-08-2023
Het gedicht 'Landschap', dat Gust Adriaense op 1 maart 2008 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juli 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Surf er in deze prachtige zomermaand heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site op zoek naar steeds weer nieuwe foto's der natuur!

www.dickenmirahoogenboom.nl
Redactie, 03-07-2023
Meer laden...